Pakkumine on lõppenud

Võta Chanzist Halloweeni puhul tasuta spinne iga päev!

Halloween Chanzis 2020 – võta täiesti tasuta spinne iga päev!

Chanz kasiinos algas just Halloweeni märkite märkamise kampaania, mille käigus saab iga päev vähemalt 5 tasuta spinni iga mängija, kes on viimase seitsme päeva jooksul vähemalt 20€ eest mänginud. Ja isegi kui ei ole, siis võid seda teha ka kampaaniaperioodi jooksul.

€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Chanz teeb analoogseid kampaaniaid tihti ja nüüd on tegemist jälle Halloweeni erikampaaniaga, kus Chanzi sisse logides võid lehe alumises servas näha erinevaid märke. Kolm neist on tasuta spinnidega seotud märgid. Üks annab 5 tasuta spinni – see on reeglina see esimene märk, mida sa sisenedes näed. Lisaks võid näha ka sõbra spinnide märki, mis annab sulle võimaluse kinkida sõbrale 10 tasuta spinni või vahetada neid mõne teise Chanzi mängijaga. Kolmandaks tasuta spinnide märgiks on Super Chanz märk, mis annab sulle kohe aga koguni 50 tasuta spinni.

Nii võid kokku saada kuni 65 tasuta spinni iga päev – 5 pluss 50 endale ja 10 sõbrale. Aga vahetades neid sõbra spinne mõne teise mängijaga, saad neilt ka vastu küsida 10 spinni. See aga tähendab seda, et kokku võid saada endale mängimiseks iga päev maksimaalselt kuni 65 spinni.

Olles realistlik, siis Super Chanzi märgi leidmine on kõige keerulisem ja sellele võid otsa komistada pigem harva. Aga nii sinu enda 5 tasuta spinni kui ka sõbra 10 spinni on üsna lihtsalt leitavad.

Lisaks võid leida veel viis erinevat märki, mis sulle koheselt midagi ei anna, küll aga saad iga 24 märgi kokku kogumise eest ühe loosipileti kampaania lõpus toimuvale pealoosimisele, kus 25 mängijat saavad 100 tasuta spinni ja peaauhindadeks on 500€, 300€ ja 200€. Pealoosimine toimub 23. oktoobril 2020.

Kampaania kestab kuni 22. oktoobri südaööni ning ükspuha millistest tasuta spinnidest me räägime, tasuta spinnide võitudel läbimängimise nõue puudub.

Kampaaniaga liitumiseks ja märkide korjamiseks ei ole ühtki tingimust. Küll aga saavad tasuta spinnide märke leida vaid mängijad, kes on viimase seitsme päeva või kampaaniaperioodi jooksul teinud sissemakse ja mängudes panustanud vähemalt 20€ eest.

Liitu Chanziga kohe!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...