Kasiino ebausud

Veidrad hasartmängurite ebausud

Inimesed on imelikud. Meil kõigil on tõenäoliselt vähemalt üks või mitu erinevat ebausku – olgu selleks siis midagi redeli alt läbi jalutamisega seoses, üle õla sülitamine, mustade kasside vältimine või midagi muud. Isegi kui me neid asju võib-olla isegi iseendale ei tunnista, meil kõigil on vähemalt mõni selline ebausk. Lisaks tavapärastele veidrustele on omad ebausud ka hasartmänguritel. On ka hasartmängurid ju inimesed nagu kõik teised.

Liitu mõne Eesti online kasiinoga ja vaata, kas sa ka enda puhul mõnda ebausku tähele paned:


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 1 000 boonus.

Kanna punast

Üks n-ö populaarne ebausk, mis pärineb Aasiast, on punase riietuse kandmine kasiinos. Sellel on ka konkreetne põhjus – Hiinlased peavad punast värvi rikkuse värviks ja seetõttu toob see ka head õnne. Olenevalt hasartmängurist võib mõni mängur kanda punast mütsi, teised kas punaseid sokke, aluspesu, või jalatseid. Kõik ikka selle tarbeks, et rikkus neid ikka üles leiaks. Mitmetes Macau kasiinodes on selle ebausu tõttu ehitatud ka spetsiaalsed punased toad, mis peaks õnne tooma. Kellele – kas kasiinole või mängijale, see on muidugi juba iseküsimus.

Kas vaadata või mitte vaadata?

Selles on küsimus. Sama ebausk töötab nii maapealsetes traditsioonilistes kasiinodes kui ka online kasiinos mängides...või õigemini, kas ta töötab või mitte, see on juba täiesti iseküsimus. Küll aga on erinevatel mänguritel selle kohta erinev arvamus. Mõni inimene arvab, et kui ta vaatab näiteks ekraanile ja jälgib mängu, olgu selleks siis slotimäng või pokkeri käsi, siis on võidu tõenäosus suurem. Teised aga arvavad, et pigem tuleks ekraanile mitte vaadata, kuna just see annab õnnele suurema võimaluse.

Kas loota või mitte loota?

Nii mõnigi mängur on tähele pannud, et kohe kui talle tundub, et tema pokkeri käsi võidab, või siis slotiring tundub hea väljamakse andvat, siis vaid hetk hiljem läheb kõik viisakalt öeldes jamaks. Ehk siis ebausust lähtuvalt ei tohi kunagi olla kindel võidus, kuna siis tuleb kindel kaotus.

Lauas raha lugemine

Kaardimängude harrastajad jagunevad selles osas reeglina kahte leeri – ühtede jaoks on lauas oma zetoonide lugemine lihtsalt ebaprofessionaalne või ebaviisakas, teiste jaoks aga toob see ebaõnne.

Õnnetud ja õnnelikud numbrid

Paljudel hasartmängijatel on enda jaoks paika pandud ka mingid õnnelikud või õnnetud numbrid. Kõige populaarsemad või tuntuimad neist on õnnelik 7 ja ebaõnne sümboliks saanud 13. Viimane on mingil põhjusel eriti „populaarseks” saanud üle kogu maailma ka väljaspool kasiinosi – lennukites võib puududa rida number 13 ja isegi mõndades hotellides puudub tuba number 13.

Sügelevad käed

Kuigi käte sügelemise põhjuseks võib olla mõni bakteriaalne haigus, no näiteks, või vajaks nad lihtsalt pesemist, siis näiteks Bulgaarias ja Serbias võib käte sügelemine tähendada hasartmängurite jaoks kas potentsiaalset õnne või ebaõnne. Seda olenevalt kumb käsi parasjagu sügeleb. Parema käe sügelemisel tasuks nende arvates kasiinost eemale hoida, vasaku käe sügelemisel on kasiinosse minek aga hea idee.

Samas jällegi – äkki tasuks siiski alustada käte pesemisest.

Muud ebausud

Lisaks mainitule on erinevaid ebauske kasiinonduses veel palju – olgu selleks siis puhastatud laual mängimine, live-diileri vahetus, tooli liigutamine mängimise ajal või mõni veelgi veidram asi, mis väidetavalt sinu õnne mõjutada võib. Filipiinidel näiteks toob kasiinos raseda naise kõhu silitamine sulle head õnne. Väidetavalt tõmbab see halva energia eemale ja toob head õnne. Samas mõnes riigis võib see hoopis turvamehe või politsei kohale kutsuda, eriti kui tegemist on võõra naisega, kellelt sa tema kõhu silitamiseks ka luba eelnevalt ei küsinud. Ja eriti halvaks võib olukord minna siis, kui sulle vaid tundub, et ta rase on.

Kuigi kõik ebausud ongi lihtsalt ebausud, ja tõenäoliselt reaalsusega pole siin mingit pistmist, on samal ajal väga raske 100% kindlusega öelda, et erinevad asjad erinevate inimeste puhul ei tööta. Kuigi see ei ole absoluutselt loogiline, on samas absoluutselt võimatu öelda et need kindlasti ei tööta. Ja samas võib 100% kindlusega öelda, et mõnikord töötavad need ebausud juba ainuüksi juhusest lähtuvalt.

Kui punane on sinu arvates õnne sümboliks, siis on just kärtspunane Olybet sinu jaoks ideaalne valik:


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...