Pakkumine on lõppenud

Osale siit pokkerikruiisi satelliitidel

Võida live pokkeri kruiis Peterburi

Paf annab sulle võimaluse võita nostalgiline pokkeri- ja merereis Peterburi. Paf Live Marine Cupis osalemiseks logi oma kasiino kontole, lae alla Heart Pokker ja leia turniiride nimistus Marine Cup satelliidid ja mängi, et võita reis. Reisi väärtus on 550€ ning selles sisalduvad turniiri piletid, laevapiletid koos ööbimise ja hommikusöögiga nii sulle kui ka kaaslasele, peopääsemed ja bussitransfeer. Kui sul ei ole veel Pafis kontot, saad kasiinoga liitudes tervitusboonuseks tasuta spinne ja tasuta raha.Kuidas võita pokkerireis?

 • Külasta Pafi internetikasiinot SIIT
 • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
 • Saa tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
 • Lae alla Heart Pokker
 • Osale Marine Cup satelliitidel
 • Võida pokkerireis Peterburi

Paf Live Marine Cup online satelliidid

Online finaalsatelliidid Paf Live Marine Cupile toimuvad Pafis igal pühapäeval kl 19:00. Satelliidi sisseost on 75+5€. Pääsme satelliidile võid lunastada regulaarsetelt erineva tasemega satelliitidelt. Alustada võid kasvõi freerollidega.

Mis reisipaketis sisaldub?

 • 1x150€ pilet Paf Live Marine Cup põhiturniirile
 • Kajut kahele liinil Tallinn-Peterburi-Helsingi ning tekipiletit Helsingi-Tallinn liinil
 • Hommiku-ja õhtusöögid laeval M/S Princess Anastasia sinule ja su sõbrale
 • Players-party pääse kahele
 • Bussitransfeer Peterburis (nõutav viisavabaks reisimiseks)

Reisipaketi väärtus on kokku 550€.

Saa liitudes 200 tasuta spinni

Saa Pafiga liitudes 200 tasuta spinni ja 20 eurot tasuta raha
Ava Pafis kasutajakonto ja saa kasiinolt kingituseks 200 tasuta spinni. Selleks, et keerutada Microgaming'u Sun Tide mänguautomaadil, tee esimene vähemalt 10-eurone sissemakse. Peale oma esimese sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta keerutused ootavad sind seal automaatselt. Tasuta spinnide võidud nõuavad kõigest ühekordset läbimängimist.

Teeni lisaks 20 eurot pärisraha

Tee esimese sissemakse järel ka ükskõik millises summas panus Paf kasiino keskkonnas ja saa pärast ennustustulemuste selgumise paari päeva jooksul kasiinolt teade lingiga. Selle avades saad automaatselt 20 eurot reaalset raha.

SunTide videoslotist lähemalt

SunTide Game Promo Video

Microgaming'u uusim Sun Tide videoslot on mõnusalt suvine rullikutekeerutaja. Mängus on viis rullikut, kolm mängurida ja 9 võiduliini ning värvilised sümbolid, mis toovad ka pilvise ilmaga päikeselised võidud koju kätte. Videoslotti iseloomustavad laienevad juhusümbolid ja medaljoni vabasümbolid, mis toovad sulle hulgaliselt tasuta keerutusi. Saad mängu proovida nii tasuta, kui ka panustada nii vähesega kui seda on 9-senti, ent võita võid suisa 75 000€.

Paf loob mänguautomaate alates aastast 1966

Paf on põhjamaine ettevõtte, mis loodi 1966. aastal Ahvenamaal. Paf avas internetikasiino 1999. aastal, ent lisaks online mängudele, pakub kasiino meelelahutust ka Läänemerel sõitvatel parvlaevadel. Kasiino mängude valikus on näiteks mänguautomaadid, bingo, kraapekaardid, pokker, spordiennustus.

Paf soovib jagada positiivseid kogemusi

Liitu Pafiga tasuta ja saa osa Club Pafi põnevatest ühisreisidest

Tee tutvust ka Club Pafi pakkumiste, kampaaniate, ürituste ja reisidega, mida korraldatakse kõikidele Pafi sõpradele, kes koos mõnusalt aega veeta soovivad. Pafi meeskond on koos kasiinokülastajatega enam kui kolmekümnesse sihtkohta üle kogu maailma seigelnud.

Paf teeb kasumiga head

Paf usub sotsiaalsesse ja keskkonnasõbralikku vastutustundesse, mistõttu suunab kasiino kogu oma kasumi heategevusse aidates kaasa spordi, haridus ja keskkonnakaitse arengusse. Niisiis, kui valid Pafi kasiino, toetad eluterve keskkonna hoidmist ja kaitsmist.

Paf panustab kasumiga heategevusse

Samuti kannab kasiino hoolt selle eest, et mängijate hulgas poleks hasartmängust sõltuvaid inimesi. Pafi vastutustundliku mängimise tööriistad aitavad kasiinol külastajate mängimisharjumustel silma peal hoida. Kasiino toetab ka mitmeid hasartmängusõltuvuse vastu võitlevaid projekte.

Proovi siit ka NetEnt'i videoslotte


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...