Pakkumine on lõppenud

Heart Pokkeris on neli korda rohkem põnevust

Nelja turniiri seeria pakub oktoobris Heart pokkeris mängijatele iga päev neli korda rohkem põnevust. Kui mängid turniiril The Big Night In neli korda 110€ eest või turniiril The Mosh Pit neli korda 22€ eest, saad tasuta pileti viiendale turniirile.

Kuidas turniiris osaleda?

See on väga lihtne. Sul ei tule teha muud, kui registreerida end Pafi kasutajaks või logida sisse juba olemasoleva kontoga ning mängida oktoobrikuu jooksul The Big Night In või The Mosh Pit turniiril neljal korral.

Pärast kampaania lõppu saad vastavale turniirile viienda sisseostu tasuta. Kui mängid oktoobri jooksul €110 turniiril neli korda, saad pileti €110 turniirile, kui aga mängid €22 turniiril neli korda, saad pileti €22 turniirile. Nelikturniiriseeria raames on sul võimalik võita maksimaalselt 2 piletit - üks €22 pilet ja üks €110 pilet.

Lisaväärtusega satelliidid

1. oktoobril algavate lisatud auhindadega turniirid leiad pokkeri lobbyst. Kõik selle kampaania satelliidid leiad nii:Tournaments › Satellites › Online Events.

Kampaania kestab kogu oktoobrikuu.

Naudi Heart pokkeri põnevust Pafis, sest oktoobris on see neli korda põnevam.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...