High Roller kasiino - Neile, kes armastavad kõrgemaid panuseid

High Roller kasiinod on neile pokkerimängijatele, kes armastavad tavapärasest suuremaid panuseid teha - pannes teinekord mängu sadu ja tuhandeid eurosid. Maailma mastaabis on suurimate panustega mängud Net Entertainmenti omad - arendaja on tuntud niiöelda VIP-mängurluse liidrina. Eesti arendaja Playtechil on samuti siinses kontekstis kõrgete panustega mänguvalik. Eesti veebikasiinodes ulatuvad küll kõrgemad panused enamasti 100 euroni.

High Roller kasiinokülastajad ehk vaalad on need mängurid, kes armastavad erilist hoolt ja tähelepanu. Tihtilugu on neil kasiinodes suisa isiklikud kontaktid, kes aitavad neil ülekandeid teha, pakuvad spetsiaalseid boonuseid ja jagavad siseinfot uusimatest kõrgete panustega mängudest enne kui teised sellest aimu saavad.

Unibet
Unibet €100 Tutvumisboonus
+ 5 tasuta spinni
MÄNGI NÜÜD!

Suuremad boonused ja laualimiidid

Kõrgeimatele panustele mängijaid kostitatakse tavaliselt ka suuremate boonustega kui teisi veebikasiino külastajaid. Vaalad saavad nautida eksklusiivseid boonuseid, mille summad ulatuvad teinekord 5000 euro piirimaile. Samuti on suurtele summadele panustajatele tihtilugu personaalsed pakkumised ja suurepärased tingimused mängimiseks.

Kuna vaalad soovivad võimalikult kõrgeid limiite, on paljud kasiinod ka sellele vastu tulnud, ning pakuvad neile suuremaid limiidivõimalusi kui tavamängijatele. Tavaliselt on mänguritele limiidiks paarsada eurot ühe käe või keerutuse kohta.

Lojaalsusprogramm

High Roller kasiinodel on valik lojaalsusprogramme, millega vaalasid vastavalt nende panustele premeerida. Nende programmide boonused sõltuvad konkreetselt sellest, kui palju keegi mängimisele panustab. Enamasti on boonusteks võimalus saada oma raha tagasi, võita eriti luksuslikke reise või muud eksklusiivset. Taolised lojaalsusprogrammid on üles ehitatud mitme tasandi süsteemil, mis tähendab, et mängureid edutatakse sõltuvalt nende panustest aina kõrgemale.

Kui tunned huvi High Roller kasiinode vastu, siis võta meiega ühendust. Jagame sulle infot pakkumistest ja boonustest.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...