Pakkumine on lõppenud

Saa Triobeti õudusmängudel keerutamiseks 10 tasuta spinni


Astu 10 tasuta spinniga oma hirmudedele vastu

Triobet kingib sulle täna 10 tasuta spinni, et saaksid oma hirmudele sellistes õudusmängudes nagu Blood Suckers, Zombies, Frankenstein ja Dracula vastu astuda. Tasuta spinnide saamiseks on tarvis teha vähemalt 25€ väärtuses sissemakse.Kuidas saada tasuta spinne?

  • Külasta Triobeti kasiinot SIIT
  • Tee vähemalt 25 eurone sissemakse
  • Naudi tasuta spinne

Liitu ja saa 150€ ja 25 tasuta spinni

Kui sa ei ole veel Triobeti registreerunud kasutaja, siis saad siit kasiinoga liitudes osa tervitusboonusest. Nimelt duubeldab kasiino sinu esimese sissemakse 100% ulatuses kuni 150€ väärtuses ning kingib 25 tasuta spinni NetEnt'i mängus Gonzo's Quest.

TASUTA SPINNID


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...