Pakkumine on lõppenud

Saa siit Optibeti boonust ja tasuta spinne


Hooks Heroes 330€ boonus ja 30 tasuta spinni

Optibet annab sulle 66% boonust kuni 330€ väärtuses ning 30 tasuta spinni uues Net Entertainment'i videoslotis Hooks Heroes.Kuidas saada boonust ja tasuta spinne?

Optibeti boonuse ja tasuta keerutuste saamine on lihtne.

  • Tee sissemakse summas 50€ või rohkem ning kasuta boonuskoodi HOOKS50. Saad koheselt kuni 330€ boonust ning 30 tasuta keerutust. Boonusele ei kehti läbimängimisnõuded.
  • Tee sissemakse summas 20€ kuni €49,99 ning kasuta boonuskoodi HOOKS20. Saad koheselt boonust ja 30 tasuta keerutust. Boonusele kehtivad 30-kordsed läbimängimistingimused.

Saa liitudes 100 tasuta spinni ja 800€

Optibet annab kõigile uutele klientidele sissemakse boonuseid ja tasuta spinne. Kasuta sissemaksel boonuskoode BONUS1 kuni BONUS4. Iga boonuskoodi kasutamine lisab ka tasuta keerutusi.

Optibeti boonussüsteem


Boonusraha ja tasuta spinnid lisatakse sinu kontole koheselt. Tasuta spinne saad kasutada mängudes Spinata Grande, Gonzo's Quest, Lost Island, Reel Rush, Twin Spin ja Starburst.

BOONUS JA TASUTA SPINNID


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...