Hot City
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : n/a
Min panus : n/a
Võiduliine : n/a
Rullikute arv : n/a
Hinnang: 5.0 / 5

Hot City - ühine kuuma linnaseiklusega

Kui sa oled tuttav teravmeelse ja teravkeelse “Seksi ja linna" komöödiasarjaga, siis antud mängu puhul jääb mulje, et mängutootja NetEnt on inspiratsiooni ammutanud just nende stiiliikooni staatusesse tõusnud kangelannade - Carrie, Samantha, Charlotte ja Miranda hoogsatest püüdlustest leida enda ellu õige kaaslane.

Kuuma linna seiklustest saad osa Maria, Unibeti ja Pafi veebikasiinodes. Kõigi meie operaatorite juures on mäng saadaval nii ajaveetmiseks mängimiseks kui ka soovi korral raha peale panustamiseks.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust rohkem

Hot City on viie rulliku, kolme mängurea ja 25-võiduliini ning mitme mündiga videoslot Net Entertainmentilt, mida iseloomustavad asendus-ja hajussümbolite võidud, tasuta keerutused ja boonusmäng. Mänguautomaadil on võimalik panustada kuni neljal tasemel ja kuni 25-l panusereal.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Mänguread: 3
Panuseread: 25
Panusevahemik: €0.01 - €50.00
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mobiilne mäng: Ei
Progresiivne: Ei
Põhimängu jackpot: 1000x
Mängija tasuvus: 96.10%

Nagu öeldud räägib mäng naiste seltskonnast, kelle suurlinnaelu keerleb ostlemise, kohtingute, pidude jms ümber. Sloti tegevustik toimub öises suurlinnas, roosa käekoti taustal.

Selle madalama väärtusega sümboliteks on näiteks nutitelefon, käekott, teemantsõrmus ja kollane takso. Suuremaid võite toovad aga mängu neli kangelannat. Asendussümboliks on romantilise õhtusöögi ikoon, hajussümboliks pulmaauto ning kingipakist leiad boonussümboli.

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Kui sul õnnestub tabada kolme või enamat pulmaauto-sümbolit ükskõik, kuskohas rullikutel, siis tasustatakse sind tasuta keerutustega.

  • 3 pulmaauto sümbolit = 10 tasuta keerutust
  • 4 pulmaauto sümbolit = 20 tasuta keerutust
  • 5 pulmaauto sümbolit = 30 tasuta keerutust

Selle vooru kõik võidud kolmekordistatakse ning samuti on sul võimalik veelgi lisakeerutusi saada.

Kingade boonusmäng

Selleks, et antud kingade boonusmäng avaneks, on sul tarvis tabada kolme kingipaki-sümbolit aktiivsel panusereal. Kui see õnnestub, suunatakse sind kingapoodi, kus üks kangelannadest langetab parasjagu otsust mitu paari kingi uuest ja seksikast kevadkollektsioonist soetada. Vaatluse all on 12 paari kingi. Kõik, mis sinul teha tuleb, on vajutada "stop"-nuppu ja oodata, kuni kingakarp helendama hakkab ning selgub, kas karbis on sees ka kingapaar. Kui on, siis võidad kuvatud boonussumma ning kingad lisatakse teie kingikotti. Kui karp on tühi, siis saab boonusmäng läbi ning sind suunatakse tagasi põhimängu.

Kokkuvõte

Tegu on meelelahutusliku mänguga, mille võiduvõimalused on tänu kahele boonuslahendusele üsna kõrged.

€ 300 boonus.

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...