Pakkumine on lõppenud

Võida kasvõi iga päev 10 bingopiletit


Võida kasvõi iga päev 10 bingopiletit

Käes on bingonädal! Pafi Bingo Week kampaania raames loosib kasiino nädala jooksul iga päev kümnele õnnelikule kümme bingopiletit. Võitmiseks ei ole vaja teha muud, kui registreeruda üks kord kampaaniale ja mängida reaalse raha eest ükskõik, millist bingot nendel päevadel, mil soovid loosis osaleda.Kuidas osaleda?

  • Hakka Pafi kasutajaks
  • Logi oma kontoga sisse
  • Registreeri end Bingo Week kampaanias osalejaks
  • Mängi reaalse raha eest ükskõik millist bingomängu

Piisab kui registreerud kampaaniale ühe korra, ent osaleda võid kasvõi iga päev. Selleks mängi soovitud päeval lihtsalt bingot. Võidetud pileteid saab kasutada vaid Variant Bingos ning need kehtivad nädala.


Pealegi, kui sa ei ole veel Pafi kasutaja, siis ootab sind kuni 100 euro suurune sissemakseboonus. Boonuse saamiseks tuleb deposiiti tehes kasutada boonuskoodi BONUS100.


LIITU PAFIGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...