Pakkumine on lõppenud

Saa lihavõtete puhul 25 eurot sissemakse boonust

Saa iga päev 25€ sissemakse boonust

Tähista Optibeti veebikasiinoga üheskoos lihavõtte pühi ning teeni sissemaksega 25% boonust. Igal pühade päeval, mil teed oma kontole minimaalselt 20€ deposiidi, saad kuni 25€ sissemakse boonust. Logi oma kontole või liitu Optibetiga, tee sissemakse boonuskoodiga EASTER25 ja tasuta spordiennustusi.


€ 1 000 boonus.

Kuidas saada sissemakse boonust?

  • Külasta Optibeti online kasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava konto
  • Tee vähemalt 20€ suurune deposiit
  • Kasuta sissemaksel boonuskoodi EASTER25
  • Naudi riskivabalt ennustamist oma lemmikutele

Liitu Optibetiga ja ennusta riskivabalt

Optibet annab sulle võimaluse valida, millist spordiennustuste tervitusboonust sa soovid kasutada - kas kolmekordistad oma esimese sissemakse või võtad kasiinolt vastu kingi, milleks on neli 25€ väärtuses riskivaba panust.

Optibeti sissemakse boonus

Kui soovid kasutada Optibeti spordiennustuse 200% sissemakseboonust, siis sisesta oma esimest sissemakset tehes boonuskood FIRSTSPORTS. See tähendab, et kui maksad sisse 100€, saad kasiinolt boonusena juurde veel 200€ ning kokku ilmub automaatselt pärast deposiiti sinu kontole 300€.

Saa siit Optibeti spordiennustuste tervitusboonust

Optibeti riskivaba panus

Kui soovid aga kasutada Optibeti spordiennustustega liitudes võimalust teha neli korda 25€ väärtuses riskivaba panus, siis jäta lihtsalt eelpool mainitud boonuskood sissemakse tegemisel kasutamata ja riskivabad panused ootavad sind kontol automaatselt.

Tee Triobetis spordiennustus ja saa boonust

Näiteks, kui kannad siis 25€ oma kontole, saad sellega riskivabalt panustada oma lemmikspordisündmusele ning kõik võidud on kohe sinu.

Saa Optibetiga liitudes 15€ tasuta raha

Saa siit Optibetiga liitudes tasuta raha

Kui kasutad Optibetis sissemakset tehes boonuskoodi EUROBASKET15, saad automaatselt oma kontole 15€ tasuta raha spordiennustuse proovimiseks. Selleks külasta Optibeti kasiinot, registreeri endale kasutaja ja sisesta boonuskood. Pärast seda kannab kasiino automaatselt sinu kontole nimetatud summa, et saaksid riskivabalt Optibeti spordiennustust proovida. Tasuta rahaga saad proovida mistahes spordiürituse tulemusi ennustada.

Keeruta siit Net Entertainment'i videoslottidel

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...