Pakkumine on lõppenud

Immortal Romance slotiga on sulle lisaks 10 tasuta spinni

Meil on sulle eksklusiivseid uudiseid! Nimelt kostitab KingsWin kasiino Eestikasiino.com mängijad 10 tasuta lisakeerutusega. Selleks ei tule teha muud, kui hakata KingsWin kasiino kasutajaks, teha oma esimene - vähemalt 20 euro suurune sissemakse - ja hakata oma tasuta spinne nautima. Keerutused kehtivad slotil Immortal Romance.

Pane tähele, et tasuta spinnid jõuavad sinu kontole hiljemalt järgmiseks päevaks. Kontakteerudes KingsWin klienditoega kas e-kirja või livechati teel ja andes oma sissemaksest neile märku, saad oma tasuta spinnid koheselt kätte.

Samuti on oluline teada, et tasuta spinnidest saadnud võidud jõuavad sinu kontole boonusrahana ning need vahendid tuleb läbi mängida 15 korda. Maksimaalne tasuta spinnide väljamakstav võidusumma on 50 eurot.

KingsWin.com on esmaklassiline online kasiino, mis pakub parimat valikut Microgamingu ja Net Entertainment mänge.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...