Intervjuu Net Entertainmentiga

Eksklusiivne intervjuu Net Entertainmentiga, Simon Hammon, kes on ettevõtte tootejuht, räägib lähemalt Mega Fortune Jackpotist.

Esmalt, Eestikasiino.org on väga õnnelik, et saab oma klientidele Mega Fortune Jackpoti läbi Vera John kasiino pakkuda. Mänguril on võimalik taskusse pista €3,700,807! Eestikasiino.org oleks rõõmus, kui just üks nende mängijatest selle endale saaks.

Q: Milline on senine suurim Mega Fortune võit?
A: Mega Fortune suurim võit, mis maksti välja 29. septembril 2011. aastal, oli €11,736,355. Võidu näol oli tegu senise online kaardimängu jackpoti rekordiga, mis läks kirja ka Guinessi raamatusse. Hiigelvõidust möödus vaid suhteliselt lühikene periood, kui juba järgmine mängur võitis kolm kuud hiljem, 18. jaanuaril 2012. aastal korraliku jackpoti, mille suuruseks oli € 6,864,818. Mega Fortune on kahtlemata suurim ning parim online jackpot, mille mängur veebiruumist leida võib!

Q: Kui pikk on lühim periood Mega Fortune peavõitude vahel?
A: Loomulikult ei saa keegi ennustada jackpotide võite ette, ent Mega Fortune võite makstakse välja väga tihti. Nimelt on jackpot teinud viimase kahe aasta jooksul 9 õnnelikku inimest multimiljonärideks – auhinnasummad on varieerunud alates 2.1 miljonist kuni 11.7 miljonini. Lühim periood kahe suurvõidu vahel oli 2009. aasta lõpus ning 2010. aasta alguses, kui võideti 3 miljonit eurot kahe kuu jooksul.

Q: Kuivõrd mõjutab minu panuse suurus jackpot võiduvõimalusi?
A: Üks Mega Fortune'i fantastilisi omadusi on see, et antud elumuutvat peavõitu on võimalik endale napsata absoluutselt igas suuruses panusega.

Q: Jackpoti saab võita ka boonusraha eest mängides või näiteks tasuta spinne või sissemaksu kasutades. Kas vastab tõele, et üks viimaseid peavõidu saajaid kasutas oma boonust?
A: Absoluutselt! Õnnelik 11 miljoni euro võitja mängis tasuta spinnidega. Tasuta spinnidega teenitud võidud lasid mänguril päriselt mängida ning siis ka jackpot võita. Fakt, et keegi tõesti võitis suurima jackpoti tänu tasuta spinnidele näitab vaid seda, kui fantastiline Mega Fortune on!

Q: Me räägime mahukatest võidusummadest. Kui kaua läheb aega, enne kui summa ka võitja arvele jõuab?
A: Iga taolise võidu korral tuleb seda korralikult kontrollida ja tõestada, ent nii pea, kui see on tehtud, saab võitja väljateenitud võidusumma oma arvele äärmiselt kiiresti!

Soovid oma õnne Mega Fortune jackpotiga proovile panna? Miks mitte! Liitu Paf kasutajaks – registreeri end siin ning saa osa 100% sissemaksu boonusest kuni 100 euro väärtuses!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...