Pakkumine on lõppenud

Jäädvusta sügise värvid uue nutitelefoni ja kaamerakomplektiga

Lucky Casino uksed on taas valla. Sellel korra on auhinnalaual mobiilne kaameraseade, millega lihtne sügise värve jäädvustada. Paf loosib kõigi kampaanias osalejate vahel välja ühe Sony mobiiltelefoni ja kaamerakomplekti, kuhu kuulub Sony DSC-QX10 objektiiv mobiiltelefonile ja Sony Xperia Z1 Compact Android nutitelefon. Lisaks saavad viis õnnelikku 20 eurot promoraha.

Osalemiseks registreeri end Pafi kasutajaks või logi sisse juba olemasoleva kontoga, kliki end kampaanias osalema ning mängi Oasis Stud Pokerit.

Kampaania kestab 8.–14. september 2014.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...