Jaanuari tasuta spinnide aaredejaht

Jaanuari aardejaht Chanz kasiinos

Chanz kasiino jätkab ka uuel aastal lahedate aardejahtidega, mille käigus on igapäevaselt võimalik saada tasuta spinne erinevate ülesannete täitmise eest. Jaanuari aardejaht on just alanud, ja see kestab 10.01-30.01.


Chanz € 100 boonus ja 300 tasuta spinnid.

|


Iga päev on Chanz kasiinol sulle erinev ülesanne. See avaldatakse kampaania lehel iga päev kell 9:00 hommikul. Iga ülesande täitmise eest saad lisaks auhinnale ka 1 pileti pealoosimisele, mis toimub 31.01.

Juhul, kui sa läbid kampaaniaperioodi jooksul kõik ülesanded, saad kokku 21 pealoosimise pileti asemel hoopis 50 piletit. Ja mis kõige parem – ülesandeid ei pea täitma iga päev, vaid sina ise valid, millal sa neid täita soovid.

Pealoosimisel antakse välja üks 500€ auhind, kaks 200€ auhinda, kaks 50€ auhinda, ning 55 auhinda väärtusega 10€.

Igapäevased ülesanded on erinevad, aga mõnikord antakse sulle ligipääs Tasuta Spinnide varakambrile, kus sa pead korjama ekraanilt endale nii palju tasuta spinne kui võimalik. Küll aga peaks tähele panema, et ligipääs Tasuta Spinnide Varakambrile on vaid neil, kes on kas viimase seitsme päeva jooksul või siis kampaaniaperioodi jooksul Chanz kasiinos vähemalt 10 euro eest mänginud.

Liitu Chanz Aardejahiga


eestikasiino.com