Jaanuari tasuta spinnide aardejaht 2021

Chanzi jaanuarikuu aardejaht 2021 – tasuta spinnid iga päev

Chanz alustab uut aastat uue kampaaniaga ning selleks on Chanzi aardejaht. Aaredejaht kestab 4. jaanuarist kuni 24. jaanuarini ning igal hommikul antakse sulle uus ülesanne.

€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Ülesannete täitmise eest saad sa aga tasuta spinne.

Ülesanded on erinevad – kahel päeval nädalas on sinu ülesandeks lihtsalt ekraanil sadavate müntide, ehk tasuta spinnide, korjamine. Ühel päeval korjad sa tasuta spinne endale, teisel päeval aga sõbrale.

Sõbra spinnid saad sa seejärel soovi korral kas koheselt oma sõbrale kinkida või siis saad neid mõne teise mängijaga vahetada mängijatevahelise vestlusakna kaudu.

Nende kahe ülesande täitmise eelduseks on see, et sa oled viimase seitsme päeva jooksul vähemalt ühe sissemakse teinud ja minimaalselt 20€ eest ka mänginud.

Enda spinnide korjamise päeva ülesande nimeks on Tasuta Spinnide Varakamber ning maksimaalselt on sul siit võimalik saada 15 tasuta spinni. Või kui ekraanil peaks alla sadama teemant, mille sa ka kätte saad, siis saad kokku 50 tasuta spinni.

Selle kampaania käigus saadud tasuta spinnidel igasugune läbimängimise nõue puudub.

Ülesandeid on aga veel.

Nädala ülejäänud viiel päeval pead sa mängima mõnel konkreetsel slotil 50 kuni 200 ringi, olenevalt ülesandest. Ja ka nende ülesannete täitmise eest saad sa taaskord tasuta spinne.

Aga see ei ole veel kõik. Iga ülesande täitmise eest saad sa ka ühe loosipileti kampaania lõpus toimuvale peaauhinna loosimisele, kus üks õnnelik võidab 500 eurot. Kokku jagub auhindu aga 50-le mängijale.

Auhinnad:

  • 1 koht - 500€
  • 2-3 koht - 200€
  • 4-5 koht - 50€
  • 6-50 koht - 10€

Täites absoluutselt kõik ülesanded, saad sa maksimaalse 21 loosipileti asemel aga hoopis 50 loosipiletit ning samuti antakse sulle sellisel juhul 25. jaanuaril 50 tasuta spinni lisaks.

Ära peaks mainima ka selle, et ülesandeid võib täita mistahes järjekorras ja mistahes päeval.

See, et ülesanne täna avaldati, ei tähenda seda, et sa selle ülesande just täna ka täitma peaksid.

Kui sa tahad, võid kõik ülesanded täita ka näiteks viimasel päeval.

Liitu Chanzi jaanuarikuu aardejahiga siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...