Pakkumine on lõppenud

Chanzi kevadkampaania

5 kuni 55 tasuta spinni iga päev – ja piletid loosimisele

Chanz kasiino alustas aprilli alguses oma lihavõtete kampaaniaga. Jaht lihavõttemunadele kestab kuni 21. aprillini.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Iga päev on kõigil mängijatel võimalik Chanz kasiinosse sisenemisel leida tasuta spinnide muna, mis annab sulle koheselt 5 tasuta spinni. Ja nii iga päev. Lisaks on hea õnne korral võimalik üles leida ka Super Chanz muna, mis annab sulle aga lausa 50 tasuta spinni. Seega kokku on sul väga hea õnne korral võimalik päevas saada lausa 55 tasuta spinni.

Need ei ole aga ainsad munad, mida Chanzi lehel leida võib. Lisaks võib leida veel sõbra spinnide muna, mis annab sulle võimaluse kinkida 10 tasuta Chanzi poolt kinni makstud spinni oma sõbrale või vahetada need mõne teise Chanz kasiino mängijaga.

Kokku on võimalik leida kaheksa erinevat värvi muna. Kuigi ükski ülejäänud munadest sulle mingeid tasuta spinne ei anna, saad sa iga 24 üles korjatud muna eest ühe loosipileti pealoosimisele, mis toimub kampaania lõpus.

Kõige õnnelikum mängija saab kampaania lõpus 500 eurot, teine koht 300 eurot ning kolmas koht 200 eurot. Ja ka see ei ole veel kõik. Lisaks saavad 25 mängijat kõik 50 tasuta spinni.

Kõik tasuta spinnid ja nendega saadud võidud, mida sul selle kampaania raames võimalik saada on, makstakse välja pärisrahas ning neile mingit läbimängimise nõuet ei rakendata.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Sellel, et sul oleks võimalik tasuta spinnide märke iga päev Chanzi lehelt leida, on vaid üks eeldus. Sa pead olema teinud sissemakse kas viimase seitsme päeva jooksul või siis kampaaniaperioodi jooksul. Ning samuti pead sa olema selle aja jooksul panustanud mängudes vähemalt 20€ eest. Esmalt pead sa kampaaniaga muidugi loomulikult ka liituma.

Liitu Chanz kasiinoga!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...