Pakkumine on lõppenud

Saa jalgpalli EMi poolajal 5 täiesti tasuta spinni

Saa jalgpalli poolajal 5 tasuta spinni

Unibet annab täna jalgpalli EMi matši poolajal viis tasuta keerutust, millega saad oma õnne proovile panna Net Entertainment'i Starburst mänguautomaadil. Veerand tundi pärast Saksamaa ja Poola kohtumise algust saavad 5000 esimest mängijat, kes oma kontole logivad ja esimesena videosloti avavad, viis täiesti tasuta spinni. Kui sul ei ole veel Unibeti kontot, saad kasiinoga liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta keerutusi.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Kuidas saada tasuta spinne?

 • Külasta Unibeti internetikasiinot SIIT
 • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
 • Saa tervitusboonusena tasuta raha ja tasuta spinne
 • Ava tänase jalgpalli matši poolajal Starburst videoslot
 • Ole 5000 kiireima mängija seas ja saa 5 tasuta spinni
 • Keeruta nendega NetEnt'i Starburst slotikal

Unibeti 90+ Kindlustustusega raha tagasi

Unibeti kuulus 90+ Kindlustus pakkumine kehtibb Jalgpalli EM-i ajal. See tähendab, et kui üleminutitel lüüakse värav, saad sina oma kuni 100-eurose kaotava ennustuse sularahana tagasi. Seda isegi siis, kui see värav polnud sinu ennustuse kaotuse põhjuseks.

Unibeti 90+ Kindlustus

 

Saa 50€ spordiennustuse boonust

Unibet on üks suurimatest veebikasiinodest, mis pakub muuhulgas ka online spordiennustust. Unibeti panustamisvõimalused on mitmekülgsed pakkudes võimalusi nii tulihingelisele spordifännile kui ka neile, kes aeg-ajalt oma lemmikule meeskonnale panustada soovivad.

Ava Unibeti spordiennustuse konto ja teeni automaatselt 100% tervitusboonust, mis tähendab, et kasiino duubeldab sinu sissemakse. Kui teed 10€ sissemakse, siis annab Unibet sulle 10€ boonusrahana juurde – see tähendab, et sul on mängimiseks kokku 20€. Maksimumboonuse ehk 50€ saamiseks pead tegema 50€ suuruse sissemakse. Lisaks saad lisaks 5 tasuta keerutust Net Entertainment'i Starburst slotikal.

Kuidas saada boonust ja tasuta spinne?

 • Külasta Unibeti spordiennustust SIIT
 • Registeeri end kasiino kasutajaks
 • Tee esimene sissemakse
 • Kasiino duubeldab selle automaatselt
 • Lisaks saad kohe 5 tasuta Starburst spinni

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...