Jalgpalli ennustuse pilt

Jalgpalli ennustus

Soovides teha jalgpalli ennustusi, pakuvad Eesti kasiinod spordiennustuste tegemiseks üsna rikkalikke võimalusi. Ja seda olenemata sellest, kas sa soovid panustada jalgpalli MM-i mängudele, Premier League või Bundesliga mängudele, mõnele Eesti liiga mängule või lihtsalt mõnele Eesti jalgpallikoondise sõprusmängule. Mitmetes kasiinodes on olemas väga laiahaardelise valikuga spordiennustuse leheküljed.


€ 100 boonus.

€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Millised on võimalused jalgpalli ennustuste tegemiseks

Jalgpallile panustamine on võimalik mitmel erineval viisil. Jalgpalli ennustusi võib teha n-ö äärmiselt lihtsaid, ehk siis panustades ühes mängus ühe või teise meeskonna võidule või viigile. Kasutada võib ka akumulaatorit, millest räägime juba hiljem, aga mille puhul sa võid teha näiteks mitmeid sarnaseid lihtsaid jalgpalliennustusi. Akumulaatori puhul võidad sa vaid siis, kui kõik sinu ennustused erinevatele mängudele lähevad täppi.

Aga lisaks võitja ennustamisele on tegelikult jalgpalli ennustuste tegemiseks veel ka palju konkreetsemaid võimalusi, millest mõndadele antakse ka väga suuri koefitsiente. Näiteks on sul võimalik panustada mängus löödud väravate koguarvule või vaid ühe meeskonna poolt loodud väravate arvule, või hoopis sellele, kas konkreetne meeskond üldse lööb mõne värava või mitte. Jalgpallis on võimalik panuseid panna ka sellele, kes lööb esimese värava või millisel minutil see värav lüüakse. Ja mitte ainult. Kui sa soovid ennustada punaste või kollaste kaartide arvu mängus, trahvi- või nurgalöökide arvu, või isegi seda, kes neid lööke lööma läheb, on sul olenevalt spordiennustusportaalist ka see võimalus täiesti olemas.

Punane kaart jalgpallis

Lisaks eelnevatele juba mainitud panustamise variantidele on sul olenevalt kasiinost võib-olla võimalik panustada ka sellele, kas väravate koguarv on paaris või paaritu arv – kuna selle puhul on tegemist ülima õnnemänguga, on mõlema võimaluse tõenäosus ehk koefitsient reeglina sama. Kui tunned ennast väga kindlalt, siis on sul võimalik panus teha ka mängu täpsele skoorile – ja seda nii mängu poolaja tulemusele kui ka lõpptulemusele. Täpsete skooride koefitsiendid on tavaliselt üsna suured ja algavad ca 5:1 ja suurimad koefitsiendid võivad minna sadadesse.

Kui sa arvad, et meeskond Y lööb esimese värava juba esimese 15 minuti jooksul ja läheb juhtima, siis on sul võimalik panustada ka esimese 15 minuti võitjale. Samasugune panustamise võimalus on sul ka 30, 45, 60, 75 minuti puhul.

Kõige lihtsama jalgpalli ennustuse puhul, ehk siis kellegi võidule või viigile panustades, on sul tegelikult veel üks võimalus panuse tegemiseks – soovi korral saad panuse teha ka sellise, kus sa põhimõtteliselt panustad „meeskonna X võidule VÕI viigile”. See tähendab, et sinu panus võidab neist mõlema resultaadi puhul.


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

Seega nagu näha on jalgpallis ennustuste tegemise võimalusi võimalusi üsna palju. Selleks pead sa tavaliselt lihtsalt üles leidma mängu, millele panustada tahad, ja siis erinevate panustamisvõimaluste leidmiseks hiirega alla poole kerima.

Aasia händikäpiga on jalgpallis samuti võimalik panustada. Seda on mõistlik teha eelkõige mängude puhul, kus mängivad meeskonnad on täiesti erinevate tasemetega, ja selle puhul antakse nõrgemale meeskonnale juba mängu alguses näiteks mingi eelis. Ehk siis spordiennustuse mõttes algab mäng mitte seisust 0:0 vaid 2:0, 3:0, 1.25:0 või midagi muud. Kuidas selline asi toimuda saab, võid lugeda meie händikäppi tutvustavalt lehelt.

Lisaks n-ö tulevikus toimuvatele mängudele on sul võimalik teha ka live ennustusi ehk siis spordiennustusi reaalajas toimuvatele mängudele samal ajal seda kasiino lehekülje kaudu vaadates. Sellisel puhul koefitsient ühele või teisele sündmusele, millele selle konkreetse mängu puhul panustada saab, muutub vastavalt mänguolukorrale.

Vahetevahel on võimalik panustada mõne konkreetse jalgpalliga seotud tegelase õnnele või ebaõnnele. Mõnikord on võimalik teha panuseid sellele, kellest saab kas Eesti või mõne teise jalgpallikoondise või meeskonna peatreener. Ja vahel on sul võib-olla võimalus panustada sellele, milline treener mõnes konkreetses liigas järgmisena vallandatakse.

Lisaks kõigile teistele jalgpallile panustamise võimalustele saad sa ennustada ka seda, mis klubiga üks või teine jalgpallur järgmisena liitub. Selliste panuste tegemisel on tihtipeale seatud ka mingi kindel tähtaeg, mis ajaks üleminek toimunud peaks olema.

Soovitused jalgpallis edukalt panustamiseks

Jalgpalli ennustuste tegemine on huvitav ja andrenaliini tekitav. Aga selleks, et see võiks ka päriselt tulus olla, peaks kindlasti panustamisel arvestama mitmeid olulisi soovitusi. Kuigi mitte ükski jalgpallile panustamise strateegia ei saa sulle garanteerida kasumit, ja võitmine 100% ajast ei ole kohe kindlasti võimalik, saad sa siiski palju ära teha selleks, et oma võimalusi jalgpalli ennustustega kasumi teenimiseks suurendada.

Õpi leidma väärtust

Spordiennustuste tegemisel kas jalgpallis või ükspuha mis muu spordiala puhul on väärtuse termini mõistmine ja pakutavate koefitsientide seast väärtuse leidmine väga oluline. Seda selleks, et spordiennustustega pikas perspektiivis lisaraha teenida. Väärtusele panustamine (value betting) spordiennustuses tähendab liiga kõrgete koefitsientide leidmist ja nende ära kasutamist.

Õpi!

Kuigi jalgpallihullus on väga hea (ja oluline) eeldus edukaks spordiennustajaks saamisel, on see siiski vaid üks osa kõigest. Jalgpallist kõige teadmine ja jalgpalliennustusest kõige teadmine on kaks täiesti erinevat asja. Seega on oluline kulutada üsna palju aega selleks, et õppida tegema ka edukaid spordiennustusi.

Esimeste spordiennustuste tegemisel tasub alustada väikeste panustega ja panustada vaid sulle juba tuntud liigadele. Ja väikeste panuste asemel võib vabalt alustada ka n-ö paberil panustamisest, ehk siis oma oskuste testimisest ja kasvatamisest ilma alguses rahaga riskimata.

Panusta vaid enda liigadele

Ilmselgelt ei ole sul enda liigasi, kuid kindlasti on igal jalgpallifännil olemas liigad, millest ta kõige rohkem hoolib ja millesti ta kõige rohkem teab. Vali enda jaoks välja üks, kaks, võib-olla kuni neli liigat, millega sa juba piisavalt kursis oled, ja kasuta oma aega ka selleks, et oma teadmisi nende liigade kohta veelgi täiustada, meeskondade kohta veel rohkem teada saada, tugevusi ja nõrkusi analüüsida.

Panusta lemmikliigadele Olybetis

Spordiennustusportaalidel on palgatud sports traderid, kes teavad spordist ja koefitsientide seadmisest palju. Selleks, et sa suudaksid neist paremaid ennustusi teha, neist paremaid tõenäosusi mängude jaoks välja arvutada, ongi mõistlik keskenduda vaid mõnele kindlale liigale. Eriti arvestades, et kasiino koefitsientide välja arvutaja tegeleb sellega oma põhitööna, samal ajal kui sinu jaoks on see tõenäoliselt vähemalt alguses vaid ajaviide.

Spetsialiseerumine on hea

Lisaks liigade valikule on soovitav teha ka eelkõige ühte tüüpi panuseid. Näiteks teha kõige populaarsemat tüüpi 1x2 panuseid ehk siis panustada võitudele või kaotustele. Või panustada vaid Aasia händikäpiga. Või panustada alati sellele, milline tiim lööb esimese värava. Misiganes tüüpi panused sinu jaoks kõige huvitavamad on, ja mille ennustamises sa kõige parem oled, sellele oleks mõistlik jalgpallipanuseid tehes ka spetsialiseeruda.

Rahahaldus on oluline

Sinu personaalne rahahaldussüsteem või siis inglise keeles money management on sama oluline kui spordist teadmine, liigade valik, spetsialiseerumine ja motiveeritus alati juurde õppida. Me ei väsi kordamast, et spordiennustusi võib teha vaid rahaga, mida sul millekski muuks vaja ei ole. See on kõige olulisem rahaga seotud põhitõde spordiennustuses. Teine oluline põhitõde on see, et sa ei tohiks kunagi panustada suuremat summat ühe ennustuse tegemisele kui umbkaudu 1-2% sinu spordiennustuste tegemisele mõeldud rahast. Paljud panused lähevad metsa ka kõige parema taustatöö tegemisel, ja hoides oma panused võrreldes oma kogu pangaga väiksed, ei kaota sa nii ühe halva päevaga kogu oma raha.

Kodumängud ja mängud võõrsil

Meeskondade tugevus on oluline olenemata sellest, kas mängitakse kodus või võõrsil, küll aga lähtuvalt statistikast skoorivad meeskonnad koduväljakul 0.75 väravat rohkem. Ja selle võiks igaks juhuks iga spordiennustaja endale ka meelde jätta.

Kas panustada favoriitidele või tõenäolistele kaotajatele?

Kummale meeskonnale sa otsustad panustada oleneb loomulikult palju sinu tehtud eeltööst, ja millisele meeskonnale sinu arvates panustada mõtet on. Aga mõne mängu puhul on favoriidile panustajate arv suures ülekaalus võrreldes tõenäolisele kaotajale panustajate arvuga, millest lähtuvalt muudavad spordiennustusportaalid n-ö peksupoiste koefitsiente suuremaks kui nad tegelikult olema peaksid, ja siit on sinul spordiennustajana võimalik leida väärtus just tõenäoliselt kaotajale panustades.

Lihtsuses peitub võlu

Algaja spordiennustajana ei maksa endale asju liiga keeruliseks ajada – ei ole mõtet proovida erinevaid keerulisi strateegiaid, mille kasutamiseks sul puuduvad nii teadmised kui ka kogemused. Mõistlik on alustada jalgpalli ennustuste tegemist kõige lihtsamatest panusetüüpidest ja unustades ära järjekordsed sulle raha eest pakutavad kindla võidu strateegiad. Eriti arvestades, et kindlaid võite spordiennustuses ei eksisteeri.

Sea endale spordiennustuse limiidid

Olenemata sellest, et sa oled enda jaoks paika pannud kindla maksimaalse panuse suuruse ja/või maksimaalse panuste hulga, mida sa endal lubad iga päev või iga nädal teha, võib sul tekkida soov neid limiite ületada. See aga ei ole kindlasti hea mõte, ja endalt selle võimaluse ära võtmiseks soovitame igaks juhuks igas spordiennustusportaalis, millega liitunud oled, endale ka võimalusel kõikvõimalikud nii sissemakse kui ka kulutuslimiidid määrata.

Distsipliin – see on olulisem, kui sa arvad

Spordiennustuste tegemisel on distsipliin väga oluline. Selle puudumisel ei soovita me spordiennustuste ega ka muude hasartmängudega tegeleda. Kui aga teed seda sellegipoolest, siis aitavad sind distsipliini hoidmisel ülal mainitud sissemakse- ja kulutuslimiidid.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Tugev distsiplineeritus on eriti oluline ka kaotuste puhul – mõne halva päeva jooksul mil kaotasid pea kõik panused võib sul tekkida soov panuseid suurendada lootuses kaotused kiiresti tagasi teenida – see on aga ALATI halb idee ja reeglina viib su palju suuremata kaotuste teele.

Tee omale spordiennustuste Exceli fail

Ehk siis teisisõnu – pane kõik oma spordiennustused kirja. Pane kirja spordiennustusportaal kus mängisid, koefitsient, võit või kaotus, ja kõik muud detailid, mida oluliseks pead. Võib-olla tegid panuse pärast pikka õhtut sõpradega väljas. Võib-olla segas sind panuse tegemisel laps. Pane kõik oluline iga panuse puhul kirja – nii on sul hiljem, näiteks iga nädala lõpus, võimalik analüüsida oma tulemusi ja vaadata ka seda, kas sinu kaotustel või võitudel on ka mingi ühine väline tegur. Ja loomulikult aitab sellise faili olemasolu sul täpsemalt jälgida ka seda, kui palju sa kokku oled võitnud või kaotanud, seda eriti siis kui panustad jalgpallile rohkem kui ühel spordiennustuste lehel.

Ava konto mitmes spordiennustusportaalis

Nagu me juba rääkinud oleme, tasub parima väärtusega panuse tegemise võimaluse leidmiseks, parima koefitsiendi leidmiseks mõnele kindlale mängule, uurida sama mängu koefitsiente erinevates kasiinodes, ja selleks on hea omada kõigis neis kasiinodes juba varasemalt ka kontot, nii et sul oleks soovi korral koheselt võimalik ka soovitud jalgpalli panus teha.


€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.
€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus.

Kasuta ära riskivabad panused

Riskivabad panused

Erinevates spordiennustusportaalides konto avamisel pakutakse sulle tihtipeale ka erinevaid boonuseid millest üheks on riskivabad panused. Mõnikord on sul nende saamiseks vaja kasutada ka mõnda kindlat spordiennustuse boonuskoodi juba konto tegemisel, seega soovitame olla tähelepanelik. Riskivabad panused annavad sulle võimaluse oma sissemakset kiiresti mitmekordistada. Tihtipeale antakse sulle riskivabaks panuseks kas 15 eurot või 25 eurot, mille sa pead ära kasutama vaid ühe panuse tegemiseks. Selle ühe või mitme riskivaba panuse tegemisel tuleks teha täpselt samasugust eeltööd kui kõikide sinu tulevaste panuste tegemisel oma rahaga.

Riskivaba panuse puhul ei kaota sa panuse viltu minemise puhul midagi. Võidu puhul võidad sa reeglina võidetud raha miinus riskivaba panuse summa. Ehk siis tehes 15 eurose riskivaba panuse Eesti koondise võidule koefitsiendiga 1.7, on raha, mis võidu korral sinu kontole saabub 10.5 eurot.

Mis on akumulaator ja kuidas sellega võita

Mis on jalgpalliennustuses akumulaator? Eelnevalt oleme juba pisut akumulaatorist rääkinud, aga kõik puust ja punaseks tehes võib öelda et akumulaatori panus on panus, kus sa oled ennustanud n-ö samal sedelil mitme erineva mängu tulemust, mille puhul sa võidad ainult siis, kui kõik need panused täppi lähevad. Akumulaatoriga on võimalik võita palju, kuna kõikide erinevate akumulaatorisse kuuluvate ennustuste koefitsiendid korrutatakse üksteisega. Näiteks kui sa teed panused kolmele erinevale mängule koefitsientidega 2:1, 3.4:1 ja 2.8:1, siis sinu potentsiaalne võit kõigi ennustuste paikapidavusel on 19.04 korda sinu panus. Seega panustades 1 euro, võid sa võita 19.04 eurot.

Kui suur on suurim võimalik akumulaator? Erinevates spordiennustusportaalides võivad olla erinevad limiidid, aga reeglina on maksimumlimiidiks sinu enda poolt valitud mängude arv. Väga suuri, liiga mitmest mängust koosnevaid akumulaatoreid, ei ole mõistlik teha, kuna sinu võiduvõimalis kahaneb iga järgmise mängu lisamisega. Akumulaatori suurus ei tohiks reeglina koosneda rohkem kui kolmest või neljast mängust. Kuigi suurema akumulaatoriga on sul võita võimalik küll rohkem (suurimatest akumulaatoriga võidetud panustest räägime juba hetke pärast), muutub mingi hetk teadmistel põhinev spordiennustus tavapäraseks hasartmänguks.

Tee akumulaatori panus Optibetis

Võrreldes üksikpanustega on akumulaatori kasutamise boonuseks see, et sa võid võita suurelt hoolimata sinu väiksest panusest. Siin on üks näide. Oletame, et sa teed 2 euro suuruse üksikpanuse viiele erinevale mängule, ja neist igaühe koefitsient on 2:1. Juhul kui sa nad kõik võidad, saad sa 10 euro riskimise eest tagasi 20 eurot (ehk 10 eurot kasumit). Pannes aga kõik need viis mängu akumulaatorisse ja panustades kokku 2 eurot, oleks sinu kasumiks 18 eurot (20-2). Loomulikult tuleks aga arvestada, et isegi kui vaid üks neist viiest mängust sinu kasuks ei lõppe, ei võidaks sa akumulaatoriga midagi, ja kaotaksid oma panusega 2 eurot. Üksikpanustega jääksid aga hoopis 4 euroga plussi.

Väärtuse leidmine jalgpalliennustuses

Selleks, et teha edukaid spordiennustusi, ja ka pikemas perspektiivis spordiennustuste tegemisega raha teenida, tuleks ennustuste tegemisel alati leida väärtus igast konkreetsest tehtavast panusest. Inglise keeles on selleks hea termin – value bet. Väärtusega panus on selline panus, kus kasiino poolt pakutav koefitsient on suurem kui sinu arvates meeskonna võiduvõimalus tegelikult. Kui sina arvad, et mängivad kaks üksteisega suhteliselt võrdset meeskonda ja sinu arvates, loomulikult pärast korralikku kodutöö ja taustauuringu tegemist, nende mõlema võiduvõimalused on samad, ehk siis 50-50, ja kasiino pakub sulle samas ühe meeskonna võidukoefitsiendiks 3:1, siis selle meeskonna võidule panuse tegemine on väärtusega panus, ehk siis value bet. Kasiinod, spordiennustusportaalid, nad tegelikult teavad väga hästi mida nad teevad, seega selliseid võimalusi ei ole reeglina liiga lihtne leida. Küll aga ei ole see kohe kindlasti mitte võimatu.

Selleks, et leida soovitud mängule sinu jaoks väärtust omavat koefitsienti, tuleks eelnevalt liituda kõikide Eesti kasiinodega, ja iga konkreetse mängu puhul vaadata, milline neist sinu jaoks parimat koefitsienti pakub, millisel spordiennustuslehel just sellele meeskonnale panustamine omab suurimat võimalikku väärtust.


€ 100 boonus.
€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

Oletame, et omavahel mängivad Eesti jalgpallikoondis ja Malta jalgpallikoondis. Viimastest meeskondade vahelisest mängudes üks jäi Pärnus viiki, teise võitis aga Eesti koondis Maltal mängides 0:3. Lähtuvalt neist kahest mängust oleks Eesti järgmise mängu puhul siin kindlasti favoriit. Seda muidugi ainult nende kahe mängu tulemust vaadates ja ühtegi muud faktorit mitte arvestades. Oletame nüüd, et järgmise mängu jaoks antakse sulle ühe saidi poolt koefitsient Malta võidule 1.5 ja Eesti võidule 2:1, teise poolt vastavalt 3:1 ja 2:1 ja kolmanda poolt 4:1 ja 3:1, siis just viimase spordiennustuste lehe kaudu oleks sul mõistlik teha panus Eestile. Sinu arvates on Eesti favoriit, aga sellegipoolest oleks sul Eesti võidu puhul oma raha kolmekordselt võimalik tagasi teenida.

Väärtusega panus on panus, kus sinu arvates on ühe või teise meeskonna võidutõenäosus suurem kui see, mida kajastab kasiino poolt pakutav koefitsient.

Kuidas võita jalgpalli ennustusega suurimaid võimalikke summasi

Vastus sellele küsimusele ei ole lihtne. Suuri summasi väikse panusega võita on kõige lihtsam kasutades akumulaatoreid, ehk siis panustades n-ö ühe piletiga kümnele või kahekümnele mängule. Sellisel viisil on sul isegi vaid 1 euro panustamisel võimalik kõikide mängude õigesti arvamisel võita sadu tuhandeid eurosi. Aga tõenäosus, et sa kõik need mängud õigesti arvad, on kaduvväike. Mistõttu on selliste suurte akumulaatorite puhul pigem tegemist loterii kui spordiennustusega. Isegi kui sa arvad end teadvat suhteliselt kindlalt kõikide mängude võitjaid – kindlat pole ühegi mängu puhul siiski kunagi mitte midagi.

Suurte summade võitmiseks on sul võimalik teha ka üksikpanus tulemustele, millele pakutakse väga suuri koefitsiente. Aga ka siin läheb liiga suurte koefitsientide puhul asi ära parajaks loteriiks. Ehk siis kuigi näiteks koefitsiendiga 200:1 on sul võimalik oma raha 200-kordselt tagasi teenida, on tõenäosus, et sinu ennustus edukaks osutub, väga pisike. Selle näite puhul umbkaudu 0.5%.

Seega selleks, et võita jalgpalli ennustustega suurimad summasi, ja selleks et võidu tõenäosus ka päriselt suur oleks, siis on mõistlik leida value beti tegemise võimalus, ja panustada võimalikult suur summa. Loomulikult pole ka selle puhul võit kaugeltki mitte kindel, seega panustada tohib ainult summadega, mille kaotamist sa endale lubada saad.

Jalgpalli maailmameistrivõistluste tulemuste ennustamine

Jalgpalli MM on tõenäoliselt spordiennustajate jaoks üks kõige huvitavam aeg jalgpallile panustamiseks. Terve maailm on ju sel hetkel jalgpallilainel, ja ega sel ajal palju muust ei räägitagi, kui jalgpallist. Spordiennustusportaalide jaoks on jalgpalli maailmameistrivõistlused samuti väga hea aeg, kuna ennustajate arv on sel ajal tõenäoliselt kordades suurem kui tavaliselt. Jalgpalli MM ennustusi tehes kehtivad kõik täpselt samad soovitused ja reeglid jalgpalli ennustuste tegemiseks. Oluline on panustada vaid vaba rahaga, oluline on teha panuseid koefitsientidele, kus sinu jaoks ka väärtus olemas on, oluline on panustada vaid 1-2% oma panustamiseks mõeldud rahast korraga.

Liitu Tonybeti spordiennustusportaaliga

Jalgpalli maailmameistrivõistluste tulemuste ennustamisel peaks kindlasti arvestama ka soosikutega ja jälgima uudiseid selle kohta, kelle võidule mõnes mängus kõige rohkem panuseid tehtud on, kuna tema vastase koefitsient võib tänu suurele hulgale favoriidile tehtud panustele sulle piisava väärtuse anda hoopis nõrgemale meeskonnale panustamiseks.

Jalgpalli otseülekanded spordiennustusportaalides

Jalgpalli ennustuste tegemisel pakuvad mitmed spordiennustuse leheküljed sulle võimalust mänge ka reaalajas otseülekannete kaudu kasiino lehel vaadata. Ja jalgpalli otseülekannete vaatamise võimalus on sul tavaliselt nii kodus arvuti taga istudes kui ka bussis loksudes seda mobiili kaudu tehes. Jalgpalli otseülekandeid teeb kindlasti Unibet TV, kes pakub huvilistele rohkem kui 40 000 spordivõistluste otseülekannet iga aasta, ja olenevalt mängust, võib sul olla võimalik jalgpallimatse live striimida ka Betsafe TV kaudu. Betsafe ei kanna küll üle nii paljusi mänge kui Unibet.


€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus.

Otseülekannete tasuta vaatamiseks pead sa olema viimase 24 tunni jooksul teinud vastavas kasiinos mõne panuse, või siis peab sul kontol olema mingi summa raha. Vastasel juhul sul spordiennustusportaali kaudu otseülekandeid tasuta vaadata võimalik ei ole.

Jalgpalli MM ennustusmängud

Aeg-ajalt korraldavad kasiinod ka jalgpalli MM-i ennustusmänge jalgpallile panustajate vahel, seda ikka lisaauhindade välja andmiseks. Selliseid jalgpalli MM ennustusvõistlusi võid leida kõigist spordiportaalidest ja ka spordiennustuslehekülgedelt. Jalgpalli ennustusmänge tehakse tihti ka väljaspool MM-i toimumisaegu, aga jalgpalli MM ennustusmängud on kõige populaarsemad. Nende käigus on sul lisaks oma tavapärastele võitudele võimalik võita ka lisaauhindu lähtuvalt MM-i jooksul kõige paremini ennustanud spordiennustajate edetabelist.

Suurim jalgpallile tehtud panus

Jalgpalliennustuste tegemine on mõistagi adrenaliini tekitav ja tihtipeale mõnus meelelahutus. Mõned panustajad on küll asjadega liiga kaugele läinud ja teinud mõistetamatuid hiigelpanuseid.

2010. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlused, mis toimusid Lõuna-Aafrika Vabariigis, kogusid tuntust lisaks vuvuzeladele, parajalt häirivatele muusikainstrumentidele, mis meil ilmselt siiani kõrvus kõlavad, ka ühele rekordeid löövale panusele spordiennustuses. Nimelt tegi üks panustaja Saksamaa-Hispaania mängus 417,000 Inglise naela suuruse panuse Saksamaa võidule. Panustaja kahjuks Hispaania võitis 73. minutil löödud Carles Puyoli väravast. See on ka teadaolevalt suurim jalgpallile panustatud summa.

Suured võidud jalgpalliennustuses

Jalgpalli ennustustega on võimalik võita suuri summasi, ja seda nii üksikpanuste kui ka akumulaatoritega. 

Suurimad akumulaatori võidud

2011. aasta Novembris võitis üks spordiennustaja 585 000 naela panustades vaid 80 penni. Tegemist oli 19 panuse akumulaatoriga, millega mees võitis kokku üle poole miljoni naela, täpsemalt £585,143.24.

Manchester Unitedi fänn suutis akumulaatori abiga 2.50st teha 157 000. Viimane ennustus, mis pidi õigesti minema, oli Manchester Unitedi UEFA Champions Liiga võit. Ja nii juhtuski. Sama mees läks ka paar aastat hiljem samasse kihlveokontorisse, et teha uus akumulaatori panus, seekord vaid 30 pennine, ja tal õnnestus taas võita, seekord juba umbkaudu 500 000. Kas asi oli ainult õnnes või oskas ta tõenäosusi, koefitsiente kindlatele mängudele paremini panna kui spordiennustusportaalid, seda ei saa me kunagi teada. Fakt on aga see, et selle viimase spordipanuse võitmise tõenäosus oli ca 1.6miljonit:1.

Pane oma õnn proovile Betsafe'is

Samuti õnnestus ühel naisterahval võita £574,278.41 vaid 1 naelase panusega. Tegemist oli 12-mängulise akumulaatoriga, mille puhul ta ennustas ainult ühe või teise meeskonna võidule või kaotusele, mitte kordagi viigile. Selleks, et selline summa 12 mänguga ja vaid ühe naelase panusega võita, peavad koefitsiendid, millele panustad, olema kõik keskmiselt 3:1. Mis selle õnneliku võitja puhul veel mainima peaks, on see, et tegemist oli tõesti täiesti juhuslike pakkumistega.

Jalgpalli ennustus on mitmemänguliste akumulaatoritega teinud rikkaks veel palju inimesi. Loomulikult tuleb suurte akumulaatoritega jalgpalli ennustusi tehes siiski meelde jätta, et selliste akumulaatorite võitmine ei ole kaugeltki mitte tõenäoline. Aga võidu korral võib see korralikult ära tasuda.

Üksikvõidud

Jalka ennustus võib mõnikord tuua panustajatele kolossaalseid summasi ka läbi üksikpanuste. Suuri üksikvõite on olnud palju, ja neid pole mõtet ega ka võimalik siin kõiki ette lugeda, küll aga ei saa üle ega ümber Leicester City ootamatust edust kõigest paar aastat tagasi.

Leicester – kas üks väike ja tõbine klubi suudab võita Premier Liiga?

Kihlveokontorid ja spordiennustusportaalid seda ei uskunud. Kui tõenäoline on, et üks väike ja mitte just kuigi lootustandva ajalooga klubi võidaks inglise suurklubisi? See ei ole just kuigi tõenäoline, ja sellesse ei uskunud päriselt ilmselt isegi mitte klubi kõige tulihingelisemad toetajad. Seetõttu pakkusid 2015/16 aasta Premier League hooajal väga paljud spordiennustusportaalid Leicester City võidu tõenäosuseks või koefitsiendiks 5000:1. Sama suur koefitsient on muuseas antud ka näiteks sellele, et keegi näeb kuskil elusat Elvis Presley't. Selline suur koefitsient on aga üsna arusaadav, arvestades et klubi ei mänginud veel mõned aastad varem isegi mitte Inglise kahes kõrgemas liigas ja jalgpallis ei toimu areng reeglina nii kiiresti.

Mis aga juhtus, nagu paljud kindlasti kuulnud on, on just ebatõenäolise tõenäoliseks saamine. Leicester City võitis praktiliselt kõigi üllatuseks ja nüüd jääb vaid oodata, millal keegi Elvist tänaval kohtab.

Spordiennustusportaalid pidid välja maksma üsna suuri summasi, mille väljamaksmise vajaduse tõenäosust nad hooaja alguses pidasid põhimõtteliselt nulliks. Mitmed väiksemad kihlveokontorid lõpetasid Leicesteri võidu tõttu ka tegevuse. Maksma läks Leicesteri võit aga palju ka teistele kihlveokontoritele. Ennustajatele, kelle hulgas tulihingeliste Leicester City toetajate arv oli tõenäoliselt üsna suur, tõi meeskonna edu aga suuri võite. Isegi kui keegi oli panustanud vaid 1 euro Leicesteri võidule, sai ta tagasi 5000 eurot. Küll aga oli ka neid, kes panustasid meeskonna võidule tunduvalt rohkem. Suur hulk inimesi võitis Leicesteri jalgpalliklubi võidule panustades üle 100 000 naela.

Veidraimad jalgpalliennustuse võimalused

Kannibalism jalgpallis? Mõned aastad tagasi, täpsemalt 2014. aasta Jalgpalli MM-i ajal, kippus Luis Suarez kaasmängijaid hammustama. Näiteks hammustas ta Ottman Bakkali ja samuti oli tema „ohvrite” hulgas Branislav Ivanovic. Mis teha kui mingil hetkel on mängu võidusoov nii suur, et tingimata on soov vahetevahel kuskile hambad ka sisse lüüa. Nendest hammustamise juhtudest lähtuvalt pakkusid mõned spordiennustusportaalid võimalust panustada sellele, kas et Suarez kedagi mängu ajal veel hammustab ja sellele pakuti koefitsienti 175:1. Seega neil spordiennustajatel, kes pakkusid, et nii juhtubki, oli võimalik võita oma panus 175 kordselt tagasi. Ega spordiennustusportaalid väga ei oodanud, et see veelkord juhtuda võiks, aga ometigi tegi ta seda jälle, seekord hammustades itaallast Girogio Chiellinit.


€ 100 boonus.

Pikk löök otse väravasse. Aastal 2006 tegi üks spordiennustaja panuse, et Xavi Alonso lööb hooaja jooksul vähemalt ühe värava oma platsipoolelt. Kihlveokontor pakkus sellele koefitsienti 125:1. Ja nagu juba arvata võite, Alonso tegi selle ära, lüües värava 60 meetri pealt.

Kurva jalgpalluri pilt

2010. aasta jalgpalli MM andis panustajatele võimaluse ennustada seda, kas mõni mängija suurest rõõmust ka mõne pisara poetab. Sellele pakuti koefitsienti 7:2, ja panus oli võimalik võita ainult siis, kui see pisar ka videolindile saadakse.

Vastus küsimusele, miks spordiennustusportaalid selliseid panustamise võimalusi pakuvad, panustamise võimalusi, kus neil on väga keeruline adekvaatselt määrata ka neile kasumlikke koefitsiente, on lihtne. Või õigemini, neid vastuseid on ilmselt kaks. Esiteks, taoliste veidrate ennustusvõimaluste pakkumisega jalgpallis on võimalik saada tasuta reklaami, kuna neist räägivad tihtipeale nii blogid, meediakanalid kui ka jalgpalliennustajad. Teiseks, tõenäosus et keegi päriselt nendega võidab, on väike. Samas muidugi ajalugu näitab, et kokkuvõttes on nende sündmuste tõenäosused siiski suuremad kui arvatakse.

Jalgpalli ennustused Eesti kasiinodes

Paljudes eestikasiino.com poolt tutvustatavates kasiinodes on olemas ka korralikud spordiennustuste lehed, mille kaudu saab teha jalgpalliennustusi põhimõtteliselt ükspuha millisele mängule. Võib juhtuda, et Eesti mudaliigadele panustamine on keeruline, aga olenevalt ajahetkest võib ka see täiesti võimalikuks osutuda.

Olenevalt portaalist on lisaks MM-il panustamisele, Premier League või Bundesliga tulemuste ennustamisele, võimalik panustada ka mitmekümne erineva riigi kohalikele liigadele. Sellised võimalused on sul näiteks Betsafe spordiennustuste lehel. Betsafe pakub muuseas uutele liitujatele ka 100 € väärtuses tasuta panuseid. Samuti on võimalik spordile panustada Olybetis, kus sul on samuti aeg-ajalt võimalik tasuta panuseid saada. Ära ei maksa unustada ka Tonybeti spordiennustusportaali, kus spordiennustusteks antakse sulle TONY50 boonuskoodiga kuni 50 eurot lisaks. Optibeti spordiennustuste leht pakub sulle jalgpallile panustamiseks 100% spordi tervitusboonust, Unibeti spordi rubriik pakub sulle 10€ riskivaba ennustust, mida sa saad kasutada (vaid) mobiilis tegemiseks. Paf kasiino spordipanuste lehel loositakse lihtsalt iga päev aktiivsete spordiennustajate vahel välja 20 tasuta panust.


€ 100 läbimängimise nõudeta boonus ja 20 tasuta spinni.

€ 50 boonus ja 5 tasuta spinni.

€ 100 boonus.

Eesti kasiinod, Eesti spordiennustusportaalid pakuvad suurepärast jalgpalliennustuste tegemise võimalust koos eriti heade riskivabade panuste pakkumistega.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...