Jokerizer
Mängutootja : Yggdrasil
Ridade arv : 3
Min panus : 1.00
Võiduliine : 10
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Jokerizer - traditsiooniline ja põnev slotimäng

Kui tahad proovida mänguautomaati, mis näib esmapilgul traditsionaalne, ent avab mängides oma varjatud poole ja peidetud üllatused, siis võib selleks olla just Jokerizer. Antud sloti puhul on tegu Skandinaavia päritolu mängutootja Yggdrasil debüüdiga slotiautomaatide maailmas. Jokerizer mäng käib viiel rullil ja sellel on 10 võidukombinatsiooni, millest pooled moodustuvad vasakult paremale ning ülejäänud vastupidi paremalt vasakule.

Hoolimata tõigast, et sloti taustaks on näiliselt mahajäetud lõbustuspark, mille tuled on veel sisse jäetud, ent kus ei liigu ükski inimhing, üllatab Jokerizer mängijat säravate puuviljavanikute ja salakavalate jokker-sümbolitega.

Tootja: Yggdrasil Gaming
Rulle: 5
Mänguridasid: 3
Võidukombinatsioonid: 10
Progressiivne: Ei
Jackpot: 6000 münti
Mündi väärtused: 0.01 kuni 2
Boonusmäng: Jah
Asendussümbol: Ei
Kordajad: Ei
Hajussümbol: Jah
Tasuta keerutused: Ei

Proovi Jokerizer'it siin

Nendes veebikasiinodes saad mängida Jokerizer'it kas pärisraha peale või meelelahutuseks.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Sümbolid

Mängus on kuus peamist sümbolit, milleks on kirsid, sidrunid, viinamarjad, kellukesed, seitsmed ja lillakad tähed. Ainuke eriline sümbol slotis on hajussümbol jokker, mis ilmub teisel, kolmandal ja neljandal real ning on võtmesümboliks boonusmängudesse.

Boonusmängud

Müstilised jokkeri võidud

Kui saad põhimängu keskmistel ridadel pihta kolmele jokkerile, avaneb sulle müstliliste võitude boonusmäng. Raundi auhinnaks on 1000-6000 münti. Maksimaalse võidu garanteerivad sulle kolm järjestikust või diagonaalset jokkeri-sümbolit.

Jokerizer'i voor

See on see, mille pärast sa Jokerizer slotti üldse mängid! Iga võidukombinatsiooni korral on sul võimalus mängida seda Jokerizeri mini-mängu. Sinu valikuteks on korjata kokku oma võidud või kasutada rullide all asuvat suurt jokkerinuppu, et seda vooru alustada. Iga keerutus maksab 20 münti, mis arvatakse maha sinu võidusummast eelmisel keerutusel. Jokerizeri voorus on võiduvõimalus suurem, kui tavamängus ning siin vajad kõigest kahte jokkeri-sümbolit, et pääseda müstiliste võitude vooru.

Võrreldes viimasega on Jokerizer'i voorus võidud tihedamad, kuid algavad ka madalamatest summadest. Kui võidusumma on lõpuks nullitud, oled jõudnud tagasi põhimängu.

Pane tähele, et kui kasutad Autoplay-funktsiooni, pane tähele, et peale võitu avaneb Jokerizer'i voor automaatselt ning võitusid ära korjata pole võimalik.

Vaata siit, kuidas Jokerizer käib

Kokkuvõte

Jokerizer on lihtne, ent meelelahutustlik mäng. Selle graafika ja sümbolid on kõrge kvaliteediga ning mis kõige olulisem, sellel on üsna suur (98.00%) tagasimakse šanss.

Kui sulle meeldib Jokerizer, siis leiad Yggdrasil Gamingult ka sellised mängud nagu Robotnik ja Winterberries.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...