Pakkumine on lõppenud

Jolly Roger 2 tasuta spinnid

Jolly Roger 2 Pafis – kõrge väärtusega spinnid ja kuni 1 500€

Pafis toimub kuni 2. septembri hilisõhtuni Jolly Roger 2 kampaania, mille raames võib selle mängu mängijatele igal hetkel sülle kukkuda 20 tasuta spinni. Ja need ei ole tavalised 20-sendised tasuta spinnid. Need on kõrge väärtusega tasuta spinnid, mille puhul iga spinni väärtus on kas 1€ või 2€. Seega pakkumine ei ole üldsegi paha.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Lisaks saavad sama mängu mängijad samaaegselt osa võtta ka õnneliku keerutuse turniirist, kus 200 ühe keerutusega kõige enam võitnud mängijate vahel jagatakse ära 5000€. Ühe keerutusega kõige enam võitnud mängija võidab 1500€, teine 700€, kolmas ja neljas 300€, viies kuni kümnes 50€ ning ülejäänud edetabelisse saanud mängijad saavad 10€.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Kui sa õnneliku keerutuse turniiridel varem ei ole osalenud, siis siin peab sul lihtsalt õnne olema. Kui sa saad ühe spinniga väga suure võidu, siis on tõenäosus suur, et sinu võit asetab sind ka turniiri edetabelisse. See, kui suure panusega sa mängid, ei oma turniiris tähtsust – võites 1€ panusega 10€ või võites 10€ panusega 100€ - mõlemad võidud annavad sulle sama palju edetabeli punkte. Ehk siis panuse suurused edetabelis ühtlustatakse ja oluline on sinu võidu suur võrreldes sinu panuse suurusega.

Kampaania tingimused

  • Kampaanias osalemiseks peab sinu minimaalne panus olema 20-senti.
  • Kampaanias osaleb vaid üks mäng - Jolly Roger 2.
  • Võidetud tasuta spinnid tuleb ära kasutada kolme päeva jooksul.
  • Tasuta spinnid on kasutatavad vaid selles seadmes, milles sa nendega mängimist alustasid. Kui alustasid tasuta spinnide mängimist mobiiliga, saad sa ka ülejäänud tasuta spinne kasutada vaid mobiilis. Sama kehtib arvutis mängides.
  • Tasuta spinnid saad kätte kohe pärast nende võitmist.
  • Turniiri võidud makstakse välja 3. septembril. Võitjate nimed avalikustatakse kell 13:00 ning pärast seda jõuavad võitjate kontodele ka auhinnarahad.
  • Kuigi oma lehel on Paf selle info jagamise ära unustanud, siis tõenäoliselt on nii tasuta spinnide võidud kui ka turniiri auhinnad ilma läbimängimise nõudeta, mis tähendab seda, et võidu korral saad raha kohe välja võtta.

Liitu Pafiga

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...