Jungle Games - spordivõistlus kuumas savannis

Net Entertainmenti safari-teemaline videoslot on kõigile neile, kes armastavad mängudes rohkelt tegevust. Tegu on viie rulliku ja kolme mängureaga videoslotiga, mida iseloomustavad asendus-ja hajussümbolid, tasuta keerutused ja põnev boonusmäng “Vali võit".

Mäng on saadaval nii ajaveetmiseks kui ka raha peale panustamiseks Maria kasiinos, Unibetis ja Pafis.Mängust rohkem

Jungle Games on tegevusrohke safari-mäng NetEntilt, millel on viis rullikut, kolm mängurida ja 20-panuserida. Sul on võimalus panustada kõigil võiduliinidel ja ühel kuni neljal panuserasemel.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Mänguread: 3
Panuseread: 20
Panus rea kota: €0.02 – €2.00
Panus spinni kohta: €0.02 – €2.00
Jackpot: 10 000x
Progresiivne: Ei
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mobiilne mäng: Ei
Mängija tasuvus: 96.6%

Mäng käib troopilisel Aafrika rohumaal, kus kõrbeloomad omavahel spordivõitlusesse astuvad. Videoslot i sümboliteks on vajalikud vahendid võitlustulle astumiseks - vile, sukeldumisprillid, rätik, korvpall, lauatennise reket ja pall, poksikindad ning mõistagi ka loomad ise - jõehobu, kaelkirjad, gorilla, ninasarvik ja lõvi. Asendussümboliks on kuldkarikas ja hajussümboliks hõbemedal.

Boonuslahendused

Vali võit boonusmäng

Kolm või enam hõbemedali hajussümbolit aktiveerivad selle boonusmängu, kus saad valida, kas soovid boonusvõite või tasuta keerutusi. Kokku võib selle vooru kordaja ulatuda viieni.

Kokkuvõte

NetEntile omaselt on ka antud mängu graafika ja kujundus kvaliteetne ja kena, ent selle muudavad vähem atraktiivseks vähesed boonuslahendused.