Pakkumine on lõppenud

Jurassic Park Marias - 150 tasuta spinni ja 10 000 eurone auhinnafond

Hiljaaegu täitus 21 aastat päevast, mil maailma kinolinad vallutas Steven Spielbergi legendaarne film Jurassic Park. See revolutsiooniline teos lõi uue standardi eriefektide kasutamises - ühtäkki ilmutasid end kinopublikule uskumatult tõetruud dinosaurused-

See legendaarne film naaseb sinu arvutiekraanile ülipõneva Jurassic Park slotimängu näol olles täis enneolematuid auhindu.

Keeruta ratast, teeni koos Alani, Johni ja Ianiga 3, 4 või 5 ühesugust sümbolit ja naudi kuni 150 tasuta spinni ning saa osa 10 000-eurosest auhinnafondist!

ERIPAKKUMINE: Võiduvõimaluste maksimeerimiseks kingib Maria kasiino sulle 50% sissemakse boonust.

Kampaanias osalemiseks ei tule teha muud, kui logida sisse oma kontole, aktiveerida boonuspakkumine ja kanda oma kontole kuni 100 eurot - nii saad poole võrra rohkem raha selleks, et oma võiduteekonda jätkata.

Pakkumine kehtib vaid paar päeva, ajavahemikus 08.08-10.08.2014.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...