Pakkumine on lõppenud

Jurassic Park on Marias!

Võida 150 priid spinni ja osale 15 000 euro jagamisel

Nüüd on Steven Spielbergi murranguline Jurassic Park tagasi - naasedes veelgi vingemal kujul uue ja põneva slotimänguna sinu arvutiekraanile. Keeruta ratast ja saa osa sloti enneolematutest auhindadest. Teenides koos Alani, Johni ja Ianiga 3, 4 või 5 ühesugust sümbolit, saad kuni 150 tasuta spinni, mis muuseas on priid igasugustest läbimängimise nõuetest ning makstakse välja puhta rahana ja osa 15 000-eurosest auhinnafondist.

Selleks, et kampaaniast osa saada ei tule sul teha muud, kui hakata mariakaks või logida sisse juba olemasoleva kontoga, registreerida end kampaanias osalema ning hakata aga keerutama.

Pakkumine kestab vahemikus 06.–20.08.2014. Arvesse lähevad panustamised päris rahaga ja minimaalse väärtusega 30 senti.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...