Pakkumine on lõppenud

Jurassic Park slotiga 10 000 eurot sularaha ja tasuta spinnid

Unibetil on sulle suurepärane pakkumine põneval Jurassic Park slotikal. Nimelt on mänguautomaadiga võimalik täita erinevaid saavutusi, kui saad võiduliinile 3, 4 ja 5 ühesugust sümbolit ja võita sellega oma osa 10 000 euro suurusest sularaha auhinnafondist. Samuti annab Unibet saavutuste eest 100 ja 50 kaupa tasuta spinne.

Kampaania auhinnad

- €10 000 sularaha - see jagatakse mängijate vahel, kes vabastavad Alan Granti sümboli saavutuse (väljamaksed jõudnud kuldstaatusele ehk tabelis on see kuldseks muutunud).

- 100 tasuta Jurassic Parki keerutust - kõigile mängijatele, kes vabastavad John Hammondi sümboli (väljamaksed jõudnud kuldstaatusele).

- 50 tasuta Jurassic Parki keerutust - kõigile mängijatele, kes vabastavad Ian Malcolmi sümboli (väljamaksed jõundu kuldstaatusele).

NB! Johni ja/või Iani saavutuse vabastamise eest saadud tasuta keerutused annavad sulle sularaha, mida ei tule läbi mängida.

Kampaanias osalemiseks ei tule teha muud, kui hakata Unibeti kasutajaks või logida sisse juba olemasoleva kontoga, registreeruda pakkumisele ja mängima võidukalt Jurassic Park slotti.

Pakkumine kehtib 6.-21. augustini 2014.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...