Kuidas läheb Eestil täna Eurovisiooni esimeses poolfinaalis?

Kuidas Eestil täna Eurovisioonil läheb?

Täna kell 10 õhtul algab Stockholmis Eurovisiooni esimese poolfinaali otseülekanne, kus Eestit esindab Superstaari saates tuntust kogunud Jüri Pootsmann. Kas sina panustad, et "Play" viib meid finaali hoolimata tõigast, et hetkel edastavad Eestis pingereas Küpros, Kreeka, Island ja Austria? Koefitsentide järgi on lisaks Venemaale, Armeeniale ja Maltale finaalikoht sisuliselt olemas Horvaatial, Tšehhil, Aserbaidžaanil, Ungaril ja Hollandil. Oma panuse saad Jürile panna näiteks Triobetis, Unibetis ja Maria Casinos.


€ 150 läbimängimise nõudeta boonus ja 30 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Triobeti Baltikumi ennustuste valdkonna juht Anre Vooremaa sõnul on täna Stockholmis Globen Arenal toimuval Eurovisiooni lauluvõistluse esimeses poolfinaalis oodata finaalikohtade pärast tõsist võitlust. Teadagi saavad finaali 18 riigist vaid kümme. "Loodetavasti suudab Eurovisioonil Mr.Bondi hüüdnime saanud Jüri Pootsmann kõiki oma fänne üllatada, sest praegusega seisuga oleks edasipääs pigem meeldiv üllatus, kui kindel tehing," kommenteeris ta.

Vaata siit Jüri Pootsmanni Eurovisiooni lugu

Saa Triobetiga liitudes 150€ ja 30 tasuta spinni

Triobetil on sulle liitumisel varuks hea tervitusboonus. Nimelt lisab kasiino sinu esimesele sissemaksele kuni 150€. Näiteks kui teed esimese sissemakse summas 120€, saad oma kontole 120€. Nii on sul kokku mängimiseks 240€.

Vaata siit mobiilse Starburst videosloti tiiserit

Lisaks kingib Triobet sulle 30 täiesti tasuta spinni, mis kehtivad läbi aegade populaarseimas Net Entertainment'i mängus Starburst. Saad priid spinnid kasseerida mobiilses Triobetis.

Mängima asumiseks ei tule sul oodata, sest boonusraha jõuab sinu kontole viie minutiga.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...