Pakkumine on lõppenud

Võida Pafis Karaoke Party videoslotil keerutades kuni 820 tasuta spinni

Võida kuni 820 tasuta spinni

Külasta Pafi online kasiinot ja mängi uut Microgaming mängutootja loodud Karaoke Party videoslotti, mis ei lase sul hetkekski igavust tunda ja võida seejuures saavutusi kogudes kuni 820 täiesti tasuta spinni. Lihtsalt logi oma kontole ja keeruta uuel mänguautomaadil pärisraha spinnidega. Kui sul ei ole veel aga Pafis kasutajat, saad kasiinoga liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.Kuidas võida tasuta spinne?

  • Külasta Pafi online kasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
  • Saa tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne
  • Mängi reaalse raha panustega uut Karaoke Party videoslotti
  • Kogu saavutuste eest kuni 820 tasuta spinni

Kuidas koguda Karaoke Party videoslotil saavutusi?

Saavutuste saamiseks kogu võiduliinile 3, 4 ja 5 kõrvutiasetsevat sümbolit.

Kogu Karaoke Party videoslotil saavutusi ja võida tasuta spinne

Karaoke Party videoslotist lähemalt

Microgaming mängutootja loodud videoslot Karaoke Party on niisama hoogne kui samanimeline film. Videosloti sisse on pikitud ekraanilt tuttavlikku põnevust ning suurepärast disaini. Karaoke Party videoslotil on viis rullikut, neli mängurida ja 40 võiduliini. Seda iseloomustavad erifunktsioonid nagu kuhjatud sümbolid, vabasümbolid, juhusümbolid ja ja kuus naist, kes rullikutel kaasa keerutades võite toovad.

Saad uut videoslotti mängida tasuta või kui soovid raha peale panustada, saad seda teha 9-sendise miinimumpanusega. Võita võid aga koguni 105 000€.

Vaata siit Karaoke Party videosloti tiiserit

Saa liitudes 200 tasuta spinni

Ava Pafis kasutajakonto, tee vähemalt 10-eurone esimene sissemakse ja saa kasiinolt kingituseks 200 tasuta spinni. Nende tasuta spinnidega saad oma õnne proovile panna Microgaming mängutootja loodud Sun Tide mänguautomaadil. Peale oma esimese sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta keerutused ootavad sind seal automaatselt. Tasuta spinnide võidud nõuavad kõigest ühekordset läbimängimist.

Saa Pafiga liitudes 200 tasuta spinni ja 20 eurot tasuta raha


Teeni lisaks 20 eurot pärisraha

Tee esimese sissemakse järel ka ükskõik millises summas panus Paf kasiino keskkonnas ja saa pärast ennustustulemuste selgumise paari päeva jooksul kasiinolt teade lingiga. Selle avades saad automaatselt 20 eurot reaalset raha.

SunTide videoslotist lähemalt

SunTide Game Promo Video

Microgaming'u uusim Sun Tide videoslot on mõnusalt suvine rullikutekeerutaja. Mängus on viis rullikut, kolm mängurida ja 9 võiduliini ning värvilised sümbolid, mis toovad ka pilvise ilmaga päikeselised võidud koju kätte. Videoslotti iseloomustavad laienevad juhusümbolid ja medaljoni vabasümbolid, mis toovad sulle hulgaliselt tasuta keerutusi. Saad mängu proovida nii tasuta, kui ka panustada nii vähesega kui seda on 9-senti, ent võita võid suisa 75 000€.

Paf loob mänguautomaate alates aastast 1966

Paf on põhjamaine ettevõtte, mis loodi 1966. aastal Ahvenamaal. Paf avas internetikasiino 1999. aastal, ent lisaks online mängudele, pakub kasiino meelelahutust ka Läänemerel sõitvatel parvlaevadel. Kasiino mängude valikus on näiteks mänguautomaadid, bingo, kraapekaardid, pokker, spordiennustus.

Paf soovib jagada positiivseid kogemusi

Liitu Pafiga tasuta ja saa osa Club Pafi põnevatest ühisreisidest

Tee tutvust ka Club Pafi pakkumiste, kampaaniate, ürituste ja reisidega, mida korraldatakse kõikidele Pafi sõpradele, kes koos mõnusalt aega veeta soovivad. Pafi meeskond on koos kasiinokülastajatega enam kui kolmekümnesse sihtkohta üle kogu maailma seigelnud.

Paf teeb kasumiga head

Paf usub sotsiaalsesse ja keskkonnasõbralikku vastutustundesse, mistõttu suunab kasiino kogu oma kasumi heategevusse aidates kaasa spordi, haridus ja keskkonnakaitse arengusse. Niisiis, kui valid Pafi kasiino, toetad eluterve keskkonna hoidmist ja kaitsmist.

Paf panustab kasumiga heategevusse

Samuti kannab kasiino hoolt selle eest, et mängijate hulgas poleks hasartmängust sõltuvaid inimesi. Pafi vastutustundliku mängimise tööriistad aitavad kasiinol külastajate mängimisharjumustel silma peal hoida. Kasiino toetab ka mitmeid hasartmängusõltuvuse vastu võitlevaid projekte.

Proovi siit ka NetEnt'i videoslotte


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...