Tee panus tänaõhtusele matšile siit

Täna kell 21:45 toimub jalgpalli EM valikmäng Eesti-Šveits. Šveitsi jalgpallikoondise peatreener Vladimir Petkovic tunnistas täna Tallinnas peetava matš eel, et ees on ootamas raske kohtumine. Mis sina arvad, kas eestlased teevad täna šveitslastele jalgpallis tuule alla? Tee tasuta või riskivaba panus Triobetis, TonyBetis või Optibetis. Liitudes Triobetiga saad tasuta panuse

Tee Triobetis mitmikpanus vähemalt 10€ väärtuses või rohkem, milles sisaldub vähemalt viis valikut. Kui sul on piisavalt ebaõnne, et oma mitmikpanus kaotada, annab kasiino sulle 10€ väärtuses tasuta panuse. Tasuta panust saad kasutada ükskõik millise sündmuse jaoks nii Triobeti veebilehel kui ka mobiilis. Liitu tasuta panuse saamiseks Triobetiga SIIT.

Optibetis saad 25€ tasuta panuse

Optibet annab soovijatele võimaluse riskivabalt panustada. Pakkumine kehtib tänaõhtusele Eesti - Šveitsi mängule. Tee riskivaba Optibeti panust SIIT.

TonyBetis saad 100€ esimese deposiidi boonust

TonyBetis teenis liitumisel Meistrite Liiga boonust, mida kasiino annab uutele liitujatele nende esimese deposiidiga. Sul on võimalik teenida kuni 100€. Liitu TonyBetiga SIIT.

PANUSTA SIIT


Eestikasiino.com