Kasiino kadeemia

Kasiino Akadeemia – 100% sissemakseboonus ja 50 spinni iga päev

Betsafe tuli välja uue ägeda kampaaniaga*, mille puhul sa juba kõigest tasuta kampaaniaga liitumise eest saad ilma sissemakseta 5 tasuta spinni slotil Twin Spin. Aga see pole kaugeltki kõik.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Lisaks annab Betsafe sulle vähemalt 10€ sissemakse sissemakse tegemisel ja boonuse vastuvõtmisel ka 100% sissemakse boonuse kuni 100€. Ning tehes päevas mänguautomaatidel panuseid vähemalt 30€ eest, saad sa lisaks ka 50 tasuta spinni. Panustamise nõude võib täita ka mängides Live Blackjacki.

* Kasiino Akadeemia kampaania kestab kuni 30. aprillini 2020.

Pakkumise tingimused

 • Kampaaniaga liitumisel saadud 5 tasuta spinni tuleb ära kasutada kolme päeva jooksul.
 • Sissemakseboonuse saamiseks tuleb vähemalt 10€ sissemakse teha kolme päeva jooksul pärast kampaaniaga liitumist.
 • Boonusraha läbimängimise nõue on 20x ning see tuleb täita seitsme päeva jooksul pärast boonusraha kättesaamist.
 • Iga päev, kui sa panustad kasiinos või live blackjacki mängudes vähemalt 30 euro eest, saad 50 tasuta spinni slotil Grand Spinn Superpot.
 • Maksimaalne tasuta spinnide arv, mida sa ühe päeva jooksul saada võid, on 50 spinni.
 • Kuigi Grand Spinn Superpot on progressiivse peavõiduga mänguautomaat, siis tasuta spinnidega jackpotti võimalik võita ei ole.
 • Tasuta spinnid kehtivad kolm päeva pärast sinu kontole jõudmist.
 • Tasuta spinnide võitudel on 1x läbimängimise nõue ning see tuleb täita taas kolme päeva jooksul.
 • Boonusraha läbimängimisel võib kasutada kõiki slotte, v.a. Betsafe’i Kasiino Akadeemia lehel välja toodud välistatud mängud. Nende hulka käivad näiteks Blood Suckers, 1429 Uncharted Seas, Dead or Alive 2, ja ka mitmed muud mängud. Tervikliku nimekirja välistatud mängudest leiad Btesafe'i kampaania lehelt.

Läbimängimise nõude täitmise kulgu saad alati vaadata oma "konto" alamlehelt "Boonused".

Boonusraha läbimängimisel soovitama mõelda sellele, millistes mängudes võiks olla kõige lihtsam kasiino boonusraha läbi mängida. Viidatud artiklis me just sellest räägimegi.

Kuidas pakkumine vastu võtta?

 • Liitu Betsafe kampaaniate lehel Kasiino Akadeemia kampaaniaga
 • Kasuta ära äsja saadud 5 tasuta spinni Twin Spin slotil.
 • Sissemaksetegemisel vali Kasiino Akadeemia boonus ning seejärel vajuta nuppu „Tee sissemakse ja võta boonus”. Sissemakse peab olema vähemalt 10 eurot.
 • Nüüd on vaja vaid sissemakse boonus läbi mängida, ning samuti tegelda igapäevase 30 eurose panustamise nõude täitmisega – ikka selleks et tasuta 50 spinni saada!

Liitu Betsafe kasiinoga ja asu spinnima!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...