Kasiino psühholoogia

Kasiinod on üles ehitatud inimpsühholoogiale, pannes mängijad uskuma, et neil on võimalus võita rohkem raha. Kasiinomängijad, kes on antud “trikkidega" kursis, saavad näiteks vähendada oma kaotusvõimalusi miinimumini.

Antud artiklis identifitseerime põhilisi kasiinode poolt loodud psühholoogilisi trikke ning soovitame, kuidas kasiinomängijad saaksid enda lähenemist mängudele lähtuvalt trikkidest muuta.

Trikk #1 – Ei mingeid kellasid! Järgmine kord, kui sa mõnda kasiinot külastad, vaata enda ümber ringi ning ilmselt märkad, et su vaateväljas pole ainsamatki kella! Eks ikka sel põhjusel, et kasiinod teavad, et mida kauem sa mängid, seda kauem on maja eelisel aega sinu vastu töötada. Seega võttes mägijatelt võimaluse aeg-ajalt kella kiigata võib kasiino olla üsna kindel selles, et tihtilugu kaob kogu lusti ajel kasiinokülastajal ajataju hoopis ära.

Ütle ei kelladele ja viledele - mängi Kiirkasiinos!

Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

Online-kasiino mängijad saavad aga seda “trikki" kindlasti enda kasuks pöörata, käitudes vastupidiselt kasiinode soovile, on veebis võimalik kõigil oma mängu aega seadistada. Su eesmärk peaks olema tulu saamine ning seejärel mängu otsekohene lõpetamine kui, et edasi mängimine riskiga kaotada teenitud võidusumma.

Trick #2 – Tee mängimisest enda meelelahutus! Maapealsed kasiinod armastavad tõika, et nende diilerid ning teised teenindajad oleksid atraktiivsed ning et sealne atmosfäär oleks võimalikult meelelahutuslik. Nii proovib kasiino meelitada mängureid mõtlema, et “ah, mis seal ikka" pannes neid unustama, et kasiinos toimuv ei pöörle ainult lõbu ja ajaviite ümber, kuna oluline on suurendada ka oma võiduvõimalusi.

Sarnane nõuanne kehtib ka antud triki puhul. Nimelt pane see enda kasuks tööle mängides veebis ning unustades ära “ah, mis seal ikka" suhtumine ning mängi ratsionaalselt ja loogiliselt nii palju kui võimalik. Oma suhtumist muutes ei tarvitse sul kogu meelelahutuslikku külge ära unusta, muidugi mõista tuleb sul ka mänguilu nautida, ent seda saab teha hoolikalt ja järelemõeldult.

Trikk #3 – Lojaalsus! Kõik kasiinod on ärid ning ilmselgelt tegutsevad nad eesmärgiga julgustada oma mängijaid võimalikult lojaalsed olema. Tavaliselt tehakse seda pakkudes oma mängijatele regulaarseid preemiaid, võõrustama “freebie" üritusi ning üleüldiselt pannes mängureid end erilistena tundma.

Kasiinode psühholoogilised trikid, mis puudutavad mängurite premeerimist tänu nende lojaalsusele on üsna süütu tegu, ent see võib tähendada, et mängijad jätavad tähelepanuta teiste ettevõtete poolt pakutavad diilid. Meie ettepanek kasiinomängijatele on jääda lojaalseks oma lemmikkasiinodele, kui nende poolt pakutavad preemiad on seda väärt, ent otsi alati paremaid pakkumisi ning lõika kasu parematest kasiino pakkumistest.

Trikk #4 – Paku hiiglaslikke jackpotte! Kasiinod teavad, et paljusid mängijaid on võimalik õrritada ja ahvatleda rääkides neile sellest, kuidas ühel päeval võivad ka neist peavõidu omanikud saada. Küll aga vaadatakse panuseid üle ning pakutakse seejärel üüratuid jackpot'e mängudes, milles on maja eelis äärmiselt kõrge.

Internetis mängides saad sa muidugi samuti suurtele auhindadele mängida, ent pea meeles, et järgid millised hasartmängurluse võimalused annavad sulle parema võimaluse võitmiseks. Progresiivsed slot'i jackpotid on suurepärased, kui sa suudad ühte neist tabada, kui sa aga seda ei suuda oleks su aega ja raha olnud ilmselt võimalik palju mõistilikumalt näiteks blackjack'i või ruleti lauas kulutada.

Antud neli kasiino psühholoogia trikki, millest kirjutasime, jäävad ilmselt alati kasiinodes kasutusse rääkides nende äriliselt prospektist ja selle jätkusuutlikusest. Olles aga neist teadlik, saad sa teha endale sobivamaid valikuid!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...