Parimad Eesti kasiinod

Kasiinod - milline on Eesti parim kasiino?

Siit leiad parimad kasiinod ja kasiino boonused kõigist parimatest Eesti online kasiinodest aastal 2019!

Mille poolest online kasiinod Eestis teistest eristuvad? Kuigi üldjoontes on kasiinod internetis või miks mitte ka tavakasiinod üksteisega ju üsna sarnased, erinevad eelkõige vaid konkreetsed kasiinode pakkumised ja boonused, siis mõne kasiino puhul on erinevusi rohkemgi.

Kiirkasiino

Kiirkasiino on tõenäoliselt kõige uuem kasiino, kes Eesti Maksu- ja Tolliametilt litsentsi on saanud. Tegemist on eestlaste ja soomlaste poolt loodud boonusevaba kasiinoga, kus mängimine on üritatud nii lihtsaks teha kui võimalik. Selle asemel, et pakkuda erinevaid boonuseid või tasuta spinne, mille saamisega kaasneb ka lehekülgede pikkune boonusega seotud tingimuste nimekiri, ei tee see kasiino sulle ühtegi boonuse pakkumist, vaid üritab pigem müüa ennast lihtsuse ja läbipaistvusega.

Ninja kasiino

Ninja kasiino tuli turule algselt kui ainuke maksa ja mängi kasiino, ehk siis milles mängimiseks ei ole vaja eraldi registreeruda, vaja on teha vaid esimene sissemakse oma Eesti pangakontolt. Nüüdseks pakuvad sarnast võimalust ka mitmed teised kasiinod, nende hulgas ka näiteks Tonybet. Ninja kasiino eristub teistest ka oma boonuste poolest - näiteks ei paku Ninja uutele mängijatele tervitusboonuseid, küll aga on olemas erinevad boonused juba registreerunud mängijatele.

Chanz kasiino

Chanz kasiino reklaamib ennast kui sotsiaalset kasiinot, ja seda ta ka on. Sul on alati võimalik teiste mängijatega suhelda ja samal ajal näed ka mõnel slotil mängides reaalajas teiste mängijate poolt võidetud auhindu.

Unibet kasiino

Unibet kasiinos on väga hea võimalus määrata omale mitte ainult sissemakse limiit, vaid ka kulutuslimiit. Kulutuslimiit tähendab seda, et sul võimalik ühe päeva, nädala, või kuu jooksul panustada vaid kindel summa. Ja see summa ei ole seotud sissemaksega. Näiteks määrates omale kulutuslimiidiks 25 eurot, ja mängides videoslotil 50 sendiste panustega, siis on sul selle kulutuslimiidiga võimalik teha 50 spinni ja seda olenemata sellest, kui palju sul nende spinnide lõpuks kontol raha on. Uuesti saad mängida alles siis, kui kulutuslimiit taas ära nullitakse. Ja see juhtub siis olenevalt sellest, kui pika perioodi peale sa selle kulutuslimiidi endale määranud oled. Selline võimalus aitab kindlasti kaasi vastutustundlikule mängimisele.

Maria kasiino

Maria kasiino on eelkõige tuntud oma bingo tubade poolest, eriti arvestades et algselt oligi kasiino nimeks Maria Bingo.

Olybet kasiino

Olybet on väga Eestimaine kasiino, mis on Olympic Casino väike vend internetis. Ja tõenäoliselt on Olybeti näol tegemist Eesti turul suurima kasiino mängude valikuga kasiinoga. Heal tasemel on nii Olybeti pokkerituba, spordiennustused, live kasiino, kui ka videoslottide lehekülg ja kõik muu.

Kingswin kasiino

Kingswin on võrreldes teiste kasiinodega orienteerunud vaid ühele asjale - mänguautomaatidele, ehk slottidele ja videoslottidele. Ja mänguautomaate on Kingswin kasiino valikus tuhandeid. Lisaks on Kingswin üks vähestest Eesti kasiinodest, mis pakub mängijatele võimalust sissemakset teha ka krüptorahaga. 

Tonybet kasiino

Tonybet pakub mängijatele iga päev võimalust võita sadu tasuta keerutusi. Selleks on vaid vaja registreeruda ja juba olemasolevatele mängijatele mõeldud kampaaniatest osa võtta. Tonybet on teine Eesti Bitcoin kasiino, ehk kasiino, mis aktsepteerib sissemakse tegemisel ka krüptovaluutat Bitcoin.

Betsafe kasiino

Betsafe võimaldab mängijatel teha väga väikseid sissemakseid, seda olenevalt makseviisist. Näiteks tehes sissemakse SEB panga kaudu, on miinimum sissemakse summa vaid 10 senti. LHV panga kaudu on miinimum vaid 1 euro. Lisaks saadab Betsafe aeg-ajalt kas emaili või sõnumi teel mängijatele ka tasuta spinnide boonuseid - näiteks 5-25 tasuta spinni mõnel kindlal videoslotil. Ja mis veel parem, tihtipeale ei ole tasuta keerutustega saadud võitude välja võtmiseks vaja neid isegi ühtegi korda läbi mängida. Ja spinnide saamiseks ei ole tihtipeale vaja isegi uut sissemakset teha.


Eestikasiino.com