Pakkumine on lõppenud

Kasiinolegend Karase õnnes pole kahtlustki, aga kas fortuuna on ka sinuga?

Kas nimi Archie Karas ütleb sulle midagi? Kui sulle meeldivad kasiinomängud, siis võiksid seda nime teada. Tegu on absoluutse legendiga hasartmängumaailmas.

Archie on Ameerikas elav Kreeka juurtega immigrant. Ettekandjana alustanud mees otsustas 90. aastate alguses Las Vegasesse õnne otsima minna. Saabunud kasiinopealinna, taskus 50 dollarit, õnnestus tal algkapital 3 aastaga 800 tuhat korda suuremaks kasvatada ehk 50 dollarist sai 40 miljonit – seda peamiselt pokkerit ja täringumänge mängides.

Loe rohkem põnevaid lugusid Maria kasiino blogist www.mariacasino.ee/blogi ja pane oma õnne proovile mängus Starburst. Nimelt kingib Maria kõigile uutele mariakatele selles mängus 50 tasuta keerutust ning duubeldab sinu esimese sissemakse summas kuni 100 eurot.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...