Kasiinomängija meelespea

Kasiinomängija meelespea

Minnes kasiinosse, olgu see siis mõni tavakasiino või online kasiino, peaks alati meeles pidama mõningaid olulisi punkte. Järgnevalt toomegi välja kasiinokülastaja meelespea.

 • Sul ei ole võimalik kaotada raha, mida sa mängu ei pane. See peaks olema asi, mis sul alati meeles on. Kaotada on võimalik vaid raha, mille sa oled ise mängu pannud.
 • Hasartmänge mängides ära tarbi alkoholi. Alkoholi tarbimine võib mõjutada sinu (loodetavasti) tavapäraselt distsiplineeritud mõtlemist ja käitumist. Tarbides mängides alkoholi võid ka oskusmängude nagu näiteks blackjack puhul anda kasiinole suurema eelise kui tal juba niikui nii on. Samuti on pokkeri puhul – isegi kui sa mängida oskad, siis mängides alkoholi tarbinuna ei ole sinu otsused enam nii head. Mängides joobnud peaga slottidel on sinu võidu või kaotuse tõenäosus täpselt samasugune nagu mängides kaine peaga. Küll aga ei pruugi sul joobnud peaga olla piisavalt tarkust mängimine õigel ajal lõpetada.
 • Ära kunagi mängi üürirahaga. Ja üldse, mängida võib vaid rahaga, mille kaotamist sa endale lubada saad. Kui sul on mõte kasiinos mängida selleks, et rahalistest probleemidest vabaneda, siis ära tee seda. Kuigi kasiinos on võimalik võita ja väga hea õnne korral palju võita, on võimalus kaotada alati suurem. Ehk siis kasiino ei ole mõeldud rahaliste probleemide lahendamiseks.
 • Ära kunagi laena raha kasiinos mängimiseks. Kui sul ei ole kasiinos mängimiseks raha, siis see juba näitab, et sa ei peaks seda tegema.
 • Ole alati valmis raha kaotamiseks. Nagu juba mainitud, kaotus on kasiinos alati tõenäolisem kui võit.
 • Kui võidad, tea et sul oli õnne! Eriti juhul kui mängid hasartmänge nagu slotid, rulett, või muu selline. Ja õnn võib alati pöörduda.
 • Mida kauem sa kasiinos mängid, seda tõenäolisemaks sinu kaotus muutub. Pikas perspektiivis võidab kasiino alati.
 • Seega ole piisavalt distsiplineeritud, et pärast võitu mängimine lõpetada.
 • Võidetud raha on magusam kui teenitud raha.
 • Ära unusta mängimist nautida. Kasiinos mängimine peaks eelkõige olema meelelahutus.
 • Ära mängi siis, kui sa oled väsinud. Väsinuna mängimine võrdub kohati alkoholi tarbimisega.
 • Hoia oma võitude ootused ja lootused realistlikuna ja unusta ära mõte, et äkki sul pärast mängusessiooni lõppu ei olegi vaja enam tööle minna.
 • Ära lase ahnusel võimust võtta. Väike võit on parem kui suur kaotus. Pärast oma kasiino sissemakse mitmekordistamist võib sul tekkida soov oma panuste suurusi suurendada, seda lootuses võita veel rohkem. Suurem osa ajast lõppeb mängusessioon sellisel juhul konto tühjenemisega.
 • Mängides pokkerit - kui sa ei suuda esimese poole tunniga halba mängijat tuvastada, siis tõenäoliselt oled just sina see halb mängija. Inglise keeles kõlab see ütlus pisut paremini - „If you can't spot the sucker in your first half-hour at the table, it's you.
 • Ainuke aeg, mil hasartmängud on probleemiks, on siis kui sa oled kaotamas.

Kui oled valmis neid lihtsaid reegleid järgma, siis miks mitte liituda mõne järgneva Eesti online kasiinoga:


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

€ 1 100 boonus.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...