Kuidas kasiinos registreerida?

Kasiinos registreerimine ja muud kontoga seotud küsimused

Enne, kui sa kasiinos mängida saad, tuleb sul alati ühel või teisel viisil kasiinos ennast ka registreerida. Ja seda olenemata sellest, kas sa soovid mängida maapealses kasiinos, olgu see siis Eesti Olympic kasiinos või Dragonara kasiinos Maltal, või siis hoopis mõnes Eestis litsentsi omavas online kasiinos.

Registreerimine online kasiinos

Online kasiinos registreerimiseks on tavaliselt kaks erinevat varianti. Tavapärasel viisil registreerides tuleb sul sisestada kõik või mitu järgnevatest andmetest - sinu nimi, sünnikuupäev, aadress, emaili aadress, isikukood. Seejärel võib kasiino sinult kas kohe, enne sinu esimest väljamakset, või millalgi pisut hiljem küsida ka isikut tõendava dokumendi fotot ja võib-olla veel midagi. Loe siit, mis dokumente kasiino sinult küsida võib.

Teiseks variandiks, mis üha populaarsemaks on muutumas, on registreerimine kasutades ainult oma pangakontot. Sellisel juhul sa ise ei pea sisestama mitte mingeid lisaandmeid, ainult tegema sissemakse Trustly kaudu kasutades oma pangakontot. Kogu vajaliku isikut tõenava info saab kasiino sellisel juhul sinu pangalt. Üldiselt sellisel juhul sa eraldi mingeid dokumente kasiinole esitama ei pea, küll aga võivad nad seda küsida enne suuremaid (2000 eurot ja enam) väljamakseid.

Kas kasiinos võib registreerida mitu kontot?

Ükspuha millisest kasiinost me räägime, võib iga mängija registreerida vaid ühe konto. Mitme konto omamine ühes kasiinos on reeglina keelatud.

Kas kasiino kontot on võimalik sulgeda?

Kui sa soovid oma kasiino kontot sulgeda, siis see on kindlasti võimalik. Mitmes kasiinos on olemas selle tarbeks eraldi nupp. Mõnes kasiinos aga võib olla vajalik nende klienditoega kontakteerumine ja siis lasta neil seda teha.

Mis dokumente kasiino registreerimisel küsida võib?

Kasiino võib sinult registeerumisel küsida nii koopiat sinu ID kaardist või passist kui ka näiteks kuvatummist sinu panga või Skrilli kaudu tehtud maksest, samuti võib kasiino sult küsida mõnda sinu arvet, kus on kirjas ka sinu kasiinos registreerumisel kasutatud aadress. Täpsema info selle kohta, millised dokumente kasiino sinult küsida võib, leiad meie kasiino dokumentide lehelt.

Kui vana ma kasiinos registreerumiseks olema pean?

Lähtuvalt Eesti seadustest, peab inimene kasiinos mängimiseks olema vähemalt 21 aastat vana. Erand on spordiennustuste portaalid, kus registreerumisel ja spordiennustuste tegemisel peab olema vähemalt 18 aastane.

Kas registreeruda on vaja ka kontovabas kasiinos?

Kontovabas kasiinos registreerumiseks piisab vaid esmasest sisselogimisest sinu pangakonto kaudu, või siis saad sa isegi ilma esmalt sisse logimata lihtsalt Trustly ja oma pangakonto kaudu esimese sissemakse teha, ja sellega luuakse automaatselt sulle ka online kasiinos konto.

Registreerimine maapealses kasiinos

Maapealses kasiinos registreerumiseks peab sul alati kaasas olema isikut tõendav dokument. Ideaalis pass või ID kaart, aga võib piisata ka näiteks autojuhiloast. Lisaks võib kasiino sinult küsida ka andmeid sinu elukoha, töökoha, jms kohta, ning mõned kasiinod võivad sinust teha kohapeal ka eraldi foto.

Isikut tõendava dokumendi küsimine kasiinos ei ole kasiinode enda algatus, vaid neil on kohustus seda teha lähtuvalt hasartmänguseadusest.

Kui kaua kasiino minu andmeid säilitab?

Kasiinod säilitavad sinu andmeid seni, kuni sa ei ole oma kontot kustutanud. Pärast seda võidakse säilitada sinu andmeid lähtuvalt nende privaatsuspoliitika või seadusega ettenähtud eesmärkide täitmiseks, aga seda vaid minimaalse aja jooksul. Kui pikk see aeg on, see on juba iseküsimus.

Kas mul on õigus nõuda kasiinolt oma andmete kustutamist?

Lähtuvalt hasartmänguseadusest ja ka Euroopa isikuandmete kaitse üldmäärusest on mängijal õigus paluda kasiino poolt töödeldavate isikuandmete kustutamist. Sellisel juhul ei hõlma see küll kõiki andmeid, kasiino peab säilitama mingid andmed kas õiguse-, halduse-, või turvalise tagamiseks .


eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.