Pakkumine on lõppenudKasseeri võitu toovaid jackpotispinne

Kellele ei meeldiks Starburst tähesadu või legendaarne Gonzo's Quest kullajaht? Ainult, et vahel tahaks midagi uut ja põnevat, natuke rohkem elevust?

Marial on sulle selleks põnev pakkumine. Naudi Marias kasvõi ühte uustulnukate esiviisikust: Barber Shop, Pearls of India, Spell of Odin, Cool Jewels ja South Park: Reel Chaos 10, 30 või 50 euro eest ning saa vastavalt 5, 10 või tervelt 15 tasuta spinni kõiki võidurekordeid purustavas jackpotimängus Mega Fortune Dreams.

Selleks, et kampaaniast osa saada, ei ole tarvis teha muud, kui hakata mariakaks või logida juba olemasoleva kontoga sisse ning hakata aga mängima.
Pakkumine kehtib kuni 27. novembrini 2014.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...