Pakkumine on lõppenud

Kataloonia ralli - Tänak võidule!

Kataloonia ralli eripakkumine

25 tasuta spinni ja 25€ eest riskivabu panuseid!

Optibet pakub sellel nädalal Kataloonia ralliga seoses spordiennustajatele tasuta spinne ja riskivabu panuseid. Kokku on võimalik saada kuni 25 tasuta spinni ja 25€ väärtuses riskivabu panuseid. Umbkaudu pooled mõlemast saad sissemakse ja/või panustamise eest, ning ülejäänu ees peab juba hoolitsema Ott Tänak.


€ 30 läbimängimise nõudeta boonus.

Just nii – vaid Tänak saab kindlustada sinu viimased 15 tasuta spinni ning 1x10€ panuse. Selleks peab ta Kataloonia ralli lõppedes kindlustama WRC 2019 hooaja üldvõidu.

Kuidas kampaaniast osa võtta?

  • Pakkumisest osa saamiseks on vaja teha vähemalt 20€ sissemakse kasutades Optibeti boonuskoodi SPAIN.
  • Koheselt pärast sissemakset saad ühe 5€ riskivaba panuse ning 10 tasuta spinni Starburst videoslotis.
  • Kui sa teed kokku vähemalt 50€ eest panuseid (spordiala ei ole oluline), saad ühe 10€ riskivaba panuse lisaks.
  • Ning nagu mainitud, juhul kui Ott Tänak lõpetab Katalooni ralli WRC hooaja üldvõiduga, annab Optibet sulle 15 spinni ja ühe 10€ riskivaba panuse veel lisaks. Juhul kui Tänak võidab, kantakse need lisavõidud sinu kontole järgmisel tööpäeval, tõneäoliselt hiljemalt kell 14.00.
  • Tänaku võidu puhul saad sa lisa vaid siis, kui sa eelnevad nõudmised oled ka täitnud – st. oled teinud sissemakse kasutades Optibeti boonuskoodi ning läbi mänginud vähemalt 50 eest.

Muu oluline kampaania info

  • Kampaania kehtib kuni 27. oktoobrini, kuni kella 8.59ni.
  • Selleks, et saada 50€ panustmisel 10€ suurune riskivaba panus, peavad kõik sinu panused olema tehtud vähemalt 1.8 koefitsiendiga tulemustele, väiksemad koefitsiendid ei kvalifitseeru. Arvesse lähevad ainult üksikpanused (mitmikpanused ei loe).
  • Saadud riskivabu panuseid võib kasutada mistahes spordialal. Maksimaalne koefitsient on 8.
  • Riskivabade panuste kaotamise puhul tagastatakse raha sulle pärisrahana, millel puudub läbimängimise kohustus.
  • Küll aga tuleks tähele panna, et need riskivabad panused pead sa ära kasutama 1. novembri südaööks.

Liitu Optibetiga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...