Pakkumine on lõppenud

Keeruta end unistuste reisile Monte Carlosse

Keeruta Pafis Wild Water, Flowers ja Fruit Shop slotikatel, sest nii võite just sina ja su kaaslane Monte Carlosse unistuste reisile sõita. Jõuate sihtkohta helikopteriga, kihutate Ferrariga, einestate Michelini restoranis ja pääsete Monte Carlo kasiinosse. Lisaks annab Paf kulude kattes veel 1000€ sularaha kaasa.Kuidas võita reisipakett?

Reisipaketi võitmiseks logi oma Pafi kontole ja registreeru Monte Carlo Experience 7000€ turniirile. Igal päeval, mil selle päeva turniirile kvalifitseerud, saad loosipileti, mis osaleb Monte Carlo Experience reisipaketi loosis.

Kvalifitseerumiseks tuleb sul mängida automaatidel Wild Water, Flowers ja Fruit Shop vähemalt 20 järjestikust keerutust miinimumpanusega vastavalt mängule kas 0,20€, 0,30€ või 0,15€ ühe keerutuse kohta. Panustada võid soovi korral kas ühel slotikal või kasvõi kõigil kolmel. Kogu turniiriseeria jooksul on sul võimalik koguda maksimaalselt 7 loosipiletit.

Iga turniiri auhinnapotis on 1000 eurot, mis jaguneb turniiri 20-ne parima vahel.

Millised on turniiri rahalised auhinnad?

1. koht: 300€
2. koht: 140€
3. koht: 80€
4. - 10. koht: 40€
11. - 20. koht: 20€

Mida sisaldab Monte Carlo Experience reisipakett?

  • Lennureisi kahele Nice'i võitjale lähimail asuvast rahvusvahelisest lennujaamast, millel on otseühenduse Nice'ga
  • Helikopteriteenust liinil Nice - Monaco
  • Merevaatega tuba 4-tärni hotellis Hotel Le Maridian Beach Club
  • Õhtusööki Alain Ducasse, Michelini restoranis Le Louis XV
  • Sissepääsu Monte Carlo kasiinosse
  • 1000€ reisiraha
  • Ferrarisõidu kogemus Paul Richard ringrajal

Sa ei ole veel Pafi kasutaja?

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100 euro suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

OSALE REISILOOSIS


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...