Osale Unibeti Genie's Touch slotiturniiril

Keeruta Genies Touchil ja saa 10 000€

Unibetis ootab sind slotiturniir, mille auhinnafond on 10 000€. Sada parimat mängijat, kes keerutavad pärisraha panustega Genesis Gaming'u Genie's Touch slotikal, jagavad sularaha. Osalemiseks logi oma kasutajaga kasiinosse või ava Unibeti konto, spinni minimaalselt 20-sendiste panustega ja osaled kampaanias automaatselt.Kuidas osaleda Genie's Touch slotiturniiril?

  • Külasta Unibeti kasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava konto
  • Keeruta Genie's Touch slotikal
  • Tee minimaalselt 20-sendised panused
  • 100 parimat mängijat jagavad 10 000€

Unibetiga liitudes saad 100€ ja tasuta spinne

Kui sa ei ole veel Unibeti kasutaja, ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Iga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni Net Entertainment'i Starburst slotikal.

Uue mängijana saad osaleda 4000€ turniiril

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka online Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

 


Eestikasiino.com