Pakkumine on lõppenud

Kasuta tasuta keerutusi ja 150% boonust siit


Keeruta kohe! Starburstis ootavad sind 5 spinni

Tegutse kohe, sest Maria Casinos ootavad registreeritud mängijaid 5 tasuta keerutust Starburst mängus. Muud ei olegi tarvis teha, kui logida oma kontole, avada mäng ja tasuta keerutada. Kui aga teed lisaks 10€-se sissemakse, siis saad sellelt 150% boonust ning veel 5 tasuta keerutust jackpotimängus Mega Fortune Dreams. See tähendab, et kui kannad kontole 10€, paneb kasiiono 15€ juurde ning saad hoopis 25€.Sul ei ole veel Marias kontot?

Kui sul ei ole veel Marias kasutajat, siis ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Nimelt duubeldab kasiino sinu esimese kuni 100-euro suuruse sissemakse ning annab 50 tasuta keerutust NetEnti mängus Starburst.

KEERUTA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...