Pakkumine on lõppenud

Keeruta lemmikslotil ja võida 100 €

Mängi täna Marias oma lemmikut videoslotti ja osale 100€ boonusraha loosimises. Selleks ei tule teha muud, kui hakata Mariakaks, logida oma kontole sisse ja koguda iga panustatud 20-euro eest hääli auhinnaloosiks. Võitja selgub juba homme!Kuidas loosis osaleda?

  • Hakka siin Mariakaks
  • Logi oma kontole sisse
  • Mängi ükskõik, millisel slotikal
  • Kogu iga panustatud 20-euro eest üks hääl
  • Osaled sedasi 100-euro loosis

Pealegi, kui sa ei ole veel Maria kasutaja, siis duubeldab kasiino sinu esimese kuni 100-euro suuruse sissemakse ning annab 50 tasuta keerutust NetEnti mängus Starburst.

LIITU MARIA KASIINOGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...