Pakkumine on lõppenud

Keeruta õudusratast ja saa 5 eurot preemiaraha

Marial on sulle judisemapanevaks Halloweeni nädalaks hirmuäratavad pakkumised. Keeruta täna Twisted Circus slotil ja saa 5 eurot preemiaraha.

Selleks, et pakkumisest osa saada ei tule teha muud, kui hakata mariakaks või logida olemasoleva kontoga sisse ning aktiveerida boonuspakkumine. Nii pea, kui oled mänginud läbi 25 eurot, kannab Maria sinu kontole 5 eurot preemiaraha. Antud pakkumisest saad osa vaid täna.

Hoia terve nädal neil hirmuäratavatelt headel pakkumistel silm peal - Maria üllatab sind nii tasuta spinnide kui ka rahasajuga.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...