Võida Club Pafi reis Singapuri

Võida Club Pafi reis Singapuri

Club Paf loosib neli imelist reisipaketti Singapuri ja hulgaliselt tasuta spinne. Kõik mis sina loosis osalemiseks tegema pead, on keerutama NetEnt'i Immortal Romance videoslotil pärisraha panustega. Keerutuse miinimumpanus peab olema 30 eurosenti. Iga kord, kui sisened boonusmängu Chamber of Spins, saad auhinnaks 10 tasuta keerutust.KUIDAS SAADA TASUTA SPINNE?

Tasuta keerutuste saamiseks on sul tarvis siseneda Immortal Romance videosloti boonusmängu. Selleks pead ühe keerutusega saama saama 3, 4 või 5 juhusümbolit. Boonusmängus on neli erinevat mänguvõimalust.

Immortal Romance boonusmänguga võidad tasuta spinne

Amber toob sulle kingituseks 10 tasuta keerutust ning sinu võidud korrutatakse viiega. Troy toob enda ekraanile ilmumisega sulle 15 priid spinni ning avad Vampiir-nahkhiirte funktsiooni. Michael ilmutab end ühes 20 tasuta spinniga ning Sarah jagab heldelt suisa 25 tasuta keerutust.

TEENI PAFIGA LIITUDES 100€ BOONUST

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

TEENI SISSEMAKSEGA 100 TASUTA SPINNI

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Loe siit mängu kohta lisa Loe siit tutvustust Tutvu videoslotiga siin Loe siit mängu tutvustust
Rabbit in The Hat Ariana Bridesmaids Jurassic Park
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

Eestikasiino.com