Osale siit Unibeti päevaturniiril

Keeruta täna Unibetis ja võida raha

Unibetis toimuvad igal tööpäeval põnevad turniirid. Täna kutsub kasiino sind keerutama eksklusiivsetel NetEnt'i ja Microgaming'u videoslottidel Troll Hunters, Hit 2 Split, Rage to Riches ja Ragnarok. Turniiris osalemiseks ei tule teha muud, kui logida oma kasutajaga Unibeti kasiinosse, keerutada 20 järjestikkust ringi pärisraha panustega ühel või kõigil neist slotikatel. Viis parimat mängijat jagavad 250€.KUIDAS TURNIIRIS OSALEDA?

  • Külasta Unibeti kasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse
  • Vali lemmik päevamäng
  • Keeruta 20 järjestikust ringi
  • Mängi minimaalselt 20 sendiste panustega

Unibetiga liitudes 100€ boonust ja tasuta spinne

Iga Unibeti veebikasiinoga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni NetEnt'i videoslotil Starburst.

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

Eestikasiino.com