Keno

Keno

Keno loto on rohkelt põnevust ja valikuid pakkuv arvloterii, kus võid ise otsustada, mitme numbri ja väljaga ja millise panusega osaled. Lotomängija valib teatud arvu numbreid ning märgib need oma piletile, kokku kuni 15 numbrit ühel mänguväljal. Kui kõik piletid on välja müüdud, loosib kasiino 20 suvalist numbrit. Mängija võit sõltub sellest, kui palju valitud numbritest kattuvad loositutega.

Mängi arvloteriisi järgmistes Eesti kasiinodes:

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Keno võidutabelid näitavad, kui palju on mängijal võimalik võita. Näiteks kui mängija on mänguväljal märkinud ära 15 numbrit, millest 6 kattuvad loositutega, ei ole mängija siiski võitnud. Aga kui juhuslikult 7 numbrit on täppi pandud, võidab mängija kaheksakordselt panustatud summa. Kui aga kõik 15 numbrit kattuvad, on võit suisa fantastiline – 40 000 kordselt panustatud summa. See tähendab, et mida enam numbreid mängija õigesti arvab, seda suuremaks muutuvad võidusummad.

Keno loto mängimiseks on mitmeid võimalusi. Üks esimesi võimalusi selleks olid bingo- ja kenosaalid, mis on kasutusel mitmetes paikades ka veel tänapäeval. Inimestele meeldib lotot mängimas käia ja ka teiste lotosõpradega kohtuda. 

Tänapäeval saab Kenot lisaks kenosaalidele ja Eesti loto poolt pakutavale keno lotole ka internetis mängida ning internetis mängitaval online lotol (olgu selleks siis keno või bingo loto) on mitmeid eeliseid teiste ees. Näiteks saab lotot mängida just endale sobival ajal. Samuti on lotovõidud suuremad ning mängijad saavad kasutada kasiinoboonust, mis aitab suurendada võidušanse. Online keno reeglid on välja toodud ka eestikasiino.com lehel.

Keno mängimise võimaluse võib leida näiteks Paf kasiinost.

Online hasartmängud on loonud uue viisi Keno loto mängimiseks. Internet on muutnud lotomängimise individuaalsemaks ja kiiremaks - näiteks valib nüüd arvuti automaatselt 20 võidunumbrit. Pärast seda, kui mängija on oma soovitud numbrid valinud, jääb vaid üle lotoga alustada. Kui lotomängija on võitnud, kantakse vastav summa automaatselt tema kasiino kontole.

Keno strateegia

Enne Keno mängimist peaksid endale selgeks tegema, kas Keno on ikka just see mäng, mis sind huvitab. Keno lotoga on võimalik võita suuri summasid, ent vaid mõnel inimesel on õnne, mistõttu laias laastus võib Kenoga võitmine päris palju aega võtta. Hoolimata sellest, et väljamaksed pole panustega korrelatsioonis on Kenost saanud näiteks Rootsis väga armastatud lotomäng ja ka Eesti lotomängijad leidsid keno enda jaoks juba kümneid aastaid tagasi.

Kõige olulisem otsus, mis Keno lotot mängides teha tuleb, on otsustada kui paljudele numbritele ja millises summas sa oled valmis panustama. Samuti tuleb silmas pidada, et märgitud numbrite arv ei mõjuta panuse suurust. Mängijal ei tule selleks rohkem maksta, et enamate numbrite peale mängida – samas ei tohiks valida ei liiga vähe ega liiga palju numbreid, kuna sellest sõltub võidu suurus. Kõige tavalisem on see, et mängijad märgivad 4 kuni 8 numbrit. Samas kui mängija panustab jackpotile, tuleks märkida kõik vajalikud ruudud.

Keno on mäng, mille mängijal peab olema õnne. Seepärast soovitame sul ise oma õnnenumbrid valida ning mitte lasta seda saatuse hooleks jätta. Vali sünnipäevi, tähtpäevi ning teisi olulisi daatumeid, mis sulle midagi tähendavad, või siis vali numbrid silmad kinni – ja mine 100% õnne peale välja!

Mängi keno lotot siin


https://www.eestikasiino.com

Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...