Keno

Keno loto on rohkelt põnevust ja valikuid pakkuv mäng, kus võid ise otsustada, mitme numbri ja väljaga ja millise panusega osaled. Lotomängija valib teatud arvu numbreid ning märgib need oma piletile, kokku kuni 15 numbrit ühel mänguväljal. Kui kõik piletid on välja müüdud, loosib kasiino 20 suvalist numbrit. Mängija võit sõltub sellest, kui palju valitud numbritest kattuvad loositutega.

Siin veebis saad Kenot mängida

Võidutabelid näitavad, kui palju on mängijal võimalik võita. Näiteks hooliamata sellest, kui mängija on märkinud 15 numbrit mänguväljal, millest 6 kattuvad loositutega, ei ole mängija võitnud. Samas kui aga 7 numbrit on samad, võidab mängija kaheksakordselt panustatud summa. Kui aga kõik 15 numbrit kattuvad, on võit suisa fantastiline – 40 000 kordselt panustatud summa. See tähendab, et mida enam numbreid mängija õigesti arvab, seda suuremaks muutuvad võidusummad.

Keno loto mängimiseks on mitmeid võimalusi. Üks esimesi võimalusi selleks olid bingosaalid, mis on ka mitmetes paikades tänapäeval kasutusel, kuna inimestele meeldib loto mängimas käia ja kohata uusi sõpru. Piletid märgiti suurele tahvlile. Pärast seda, kui piletid olid müüdid, loositi välja 20 numbrit, mis tehti ka saalis kohe teatavaks.

Tänapäeval saab Kenot aga internetis mängida, online lotol on mitmeid eeliseid. Näiteks saab lotot mängida just endale sobival ajal. Samuti on lotovõidud suuremad ning mängijad saavad kasutada kasiinoboonust, mis aitab suurendada võidušanse.

Online hasartmängud on loonud uue viisi Keno loto mängimiseks. Internet on muutnud lotomängimise individuaalsemaks, näiteks valib nüüd arvuti automaatselt 20 võidunumbrit. Pärast seda, kui mängija on oma soovitud numbrit valinud, jääb vaid üle lotoga alustada. Kui lotomängija on võitnud, kantakse vastav summa automaatselt tema kasiinokontole.

Keno strateegia

Enne Keno mängimist peaksid endale selgeks tegema, kas ikka Keno on just see mäng, mis sind huvitab. Keno lotoga on võimalik võita suuri summasid, ent vaid mõnel inimesel on õnne, mistõttu on enamikel pikas perspektiivis pea võimatu Kenoga võita. Hoolimata tõigast, et väljamaksed pole panustega korrelatsioonis on Kenost saanud Rootsis väga armastatud lotomäng.

Olulisim otsus, mis Keno lotot mängides teha tuleb, on otsustada kui paljudele numbritele ja millises summas on lotohuviline valmis panustama. Samuti tuleb silmas pidada, et märgitud numbrite arv ei mõjuta panuse suurus. Mängijal ei tule selleks rohkem maksta, et enamate numbrite peale mängida – samas ei tohiks valida ei liiga vähe ega liiga palju numbreid, kuna sellest sõltub võidu suurus. Kõige tavalisem on see, et mängijad märgivad 4 kuni 8 numbrit. Samas kui mängija panustab jackpotile, tuleks märkida kõik vajalikud ruudud.

Keno on mäng, mille mängijal peab olema õnne. Seepärast soovitame sul ise oma õnnenumbrid valida ning mitte lasta seda saatuse hooleks jätta. Vali sünnipäevi, tähtpäevi ning teisi olulisi daatumeid, mis sulle midagi tähendavad, vali numbrid silmad kinni – mine 100% õnne peale välja!

Egle

EestiKasiino.com