Keno

Keno reeglid - kuidas mängida kenot

Keno juured asuvad iidses Hiina kultuuris, kus seda hasartmängu mängiti traditsiooniliselt hieroglüüfide baasil. Esimene märge selle mängu olemasolust pärineb 19. sajandist, kui Portugal andis Macaos loteriide korraldajatele ametliku loa tegutseda. Keno levis Lääne maailma Hiina immigrantidega, kes reisisid üle Vaikse ookeani, et Ameerika Ühendriikide esimest transkontinentaalset raudteed ehitada.

Mängi online Kenot siin

Keno on väga sarnane lotole ja selle reeglid on lihtsad. Isegi väga väikseid panuseid tehes võib võita suuri summasid.

Keno loto mängimiseks tuleb esmalt otsustada mitmele numbriga sa mängida soovid. Tavaliselt on võimalik mängida 1 kuni 15 numbriga olenevalt konkreetsest kasiinost või kenosaalist. Keno pileti hind ei sõltu sinu valitud numbrite arvust.

Järgmiseks pead sa laskma kas arvutil omale need numbrid valida, või siis seda ise tegema. Näiteks Eesti loto lehel kenot mängides saad sa automaatseks numbrite valikuks lihtsalt PLIKS PLAKS kasti märke teha.

Seejärel pead otsustama kui suure panusega soovid mängida. Panuse saad sa valida tavaliselt olenemata sellest, kus sa mängid. Kas siis Eesti loto lehel või mõnes online kasiinos.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Online keno mäng on väga lihtne. Sulle on antud ette laud, kus on numbrid alates 1-80 ning sa valid mingi arvui numbreid, tavaliselt 3 ning 15 numbri vahel. Siis loositakse välja 20 palli. Olenevalt sellest, kui palju sinu valitud numbritest masin välja loosis (kui loosis) ja kui suurele panusele mängisid, sõltub ka sinu võimalik võidusumma. Väljamakstud summa oleneb sellest, kui mitu sinu ennustatud numbritest täppi läks. Kui sa mängid kenot aga kenosaalis, siis sa kasutad tavaliselt kenokaarti ning pliiatsit; online keno on palju kiirem ning lihtsam, kuna seal sa lihtsalt klikid numbritele, milliseid sa soovid valida.

Kui sa ennustad viiest numbrist viis õigesti, siis väljamakse erineb sellest, kui sa oleksid ennustanud õigesti 5 12-st. Kõik õigesti ennustatud numbrid maksavad loomulikult kõige enam. Mida rohkem numbreid sa valid, ja mida rohkem numbreid neist täppi läheb, seda rohkem võid sa ka võita.

Keno miinuseks on ehk kõrge maja eelis, mis võib olla isegi kuni 30 protsenti.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...