Pakkumine on lõppenud

Kiirusta! Mängi ja võida tasuta keerutusi

Kell 22:00-23:00 on Pafis Happy Hour. Sel ajal teeb Club Pafi Raffe suvalisitel minutitel loosimisi. Kõik, kes neil minutitel slotimänge mängivad, võidavad sõbralikke tasuta keerutusi. Tasuta keerutuste arv varieerub kümnest viiekümneni.Kuidas osaleda?

Osalemiseks klikka nupul ja mängi Happy Hour'i ajal ükskõik millist slotimängu. Ei ole oluline, millist mängu mängid või kui suure panusega keerutad, kuid panus peab olema tehtud reaalse rahaga.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...