|
|

Kingswin - kasiino kuningatele

Kingswin on Eestis registreeritud veebikasiino, millele on tegutsemiseks loa andnud ka siinne Maksu- ja Tolliamet. Tegu on usaldusväärse ja turvalise veebikasiinoga, mis tegutseb alates 2008. aastast. Kingswin online kasiino prioriteediks on professionaalne teenindus, pidev soov oma mängijaid üllatada ja pakkuda meelelahutust ka kõige nõudlikumale mängijale.


Kingswin € 555 boonus ja 155 tasuta spinnid.

|


Kingswini kasiinos on lisaks suurte mängutootjate Net Entertainment ja Microgaming videoslottidele saadaval enam kui 50 Play'n GO mängu ja videoslotid Quickfire portfooliost. Lisaks mänguautomaatidele leiad online kasiino valikust ka teisi virtuaalseid lauamänge nagu Blackjack, rulett ja bingo.

Põhjused, miks Kingswin valida:

 • Liitujatele pakutakse väga häid tervitusboonuseid
 • NetEnt'i, Microgaming'u, Play'n GO ja Quickfire lai mänguvalik
 • Lihtne ja mugav kasiino disain
 • Kuni 100% ulatuv väljamakseprotsent
 • Suurepärane tervitusboonus ja põnevad pakkumised

Sisse-ja väljamaksed

Kingswin kasiinos saad sisse- ja väljamakseid teostada just endale sobival viisil. Näiteks teha ülekandeid oma Eesti pangakontolt, kasutada krediitkaarti või oma virtuaalset rahakotti. Mis Kingswin kasiino kindlasti pisut erilisemaks teeb rääkides maksevõimalustest, on võimalus sisse- ja väljamakseid teostada ka kasutades virtuaalset valuutat Bitcoin.

Võimalikud makseviisid on:

 • SEB pangaülekande kaudu
 • Krediitkaart (Visa, Mastercard, Maestro)
 • E-rahakotid (Skrill, Rapid, Neteller)
 • Paysafecard
 • Bitcoin

Miinimum sissemakse summa on 10 eurot, maksimaalne 4000 eurot. Krüptovaluuta Bitcoin miinimum sissemakse on 5 mBtc. Kuigi sissemaksed on tavaliselt momentaansed, siis väljamaksed võtavad aega 1-5 tööpäeva, ja miinimum on tavaliselt 20 eurot. Bitcoini väljamaksete aeg on kiireim, kõigest kuni kaks tundi, mis on ka tavaline Bitcoini ülekande aeg.

Kingswin – Eesti Bitcoin kasiino

Kingswin on üks vähestest Eestis litsentseeritud Bitcoin kasiinodest, mis pakub nii sisse- kui ka väljamaksevõimalusena Bitcoini. Hetkel eestikasiino.com lehel olevatest kasiinodest aktsepteerivad Bitcoini vaid Kingswin ja Tonybet.


Kingswin € 555 boonus ja 155 tasuta spinnid.

|

TonyBet € 300 boonus.

|


Kingswini VIP tasemed

Kingswin kasiinos on erinevad VIP tasemed Sepast kuni Kuningani. Erinevatel tasemetel pakutakse sulle erinevaid boonuseid – olenevalt tasemest antakse sulle tasuta spinne, boonuseid, cashbacki, ja kõrgematel tasemetel ka Apple tooteid nagu näiteks iPad ja iPhone ja kuninglikul tasemel on võimalik saada lausa tasuta Mercedes.

Kingswin gold

Alustad Sepa tasemest, ja järgnevad Relvakandja, Sõdalane (tase 1, 2, 3), Rüütel (Tase 1, 2, 3) ja Kuningas (tase 1, 2, 3).

Kingswin kasiino mängud

Võrreldes paljude teiste kasiinodega on Kingswini mängude valik n-ö laiahaardelisuse poolest märgatavalt väiksem – näiteks puuduvad spordiennustused, pokker, jms. Küll aga on üldiselt nende kasiino mängude valik üsna suur, tervituskirjas öeldakse lausa, et valida on võimalik 2000 erineva mängu hulgast.

Kingswin slotid

Slotivalik Kingswin kasiinos on suur, tõenäoliselt on nende videoslottide valik üks suurimatest. Mängutootjatest rääkides pakub kasiino Bgaming mänge, samuti mänge mis on loodud firmade poolt nagu BetSoft, Zugi, Habanero, Endorphina, Microgaming, Play’n GO, Net Entertainment ja NextGen.

Kingswin kasiino slotid

Uusi mänge lisatakse kasiinosse iga nädal. Positiivsena võiks ära märkida, et erinevaid slotte on võimalik järele proovida ka tasuta, ilma et sa peaks tingimata kohe raha eest mängima hakkama. Lisaks tavapärastele mängudele pakutakse loomulikult ka kümneid erinevaid Jackpot-slotte.


Liitu Kingswin kasiinoga juba täna

Live-kasiino lauad Kingswin kasiinos

Kingswin pakub live kasiinos mängijale mitmeid live-krupjeega mänge, näiteks erinevate tüüpi rulette, blackjacki ja bakaraad.

Kingswin kasiino lehe külastamine välismaal olles

Ühe veidrusena võrreldes mitmete teiste kasiinodega peaks välja tooma ka olukorra, kus sa näiteks välismaal olles tahad Kingswini lehekülge lihtsalt vaadata. Kui teiste kasiinode puhul näidatakse sulle kogu sisu või siis antakse sulle teada, et see või teine kasiino kategooria ei ole antud riigis nähtav, siis Kingswin kasiino mängude lehekülg võib lihtsalt must olla, ilma et sa aru saaksid miks. Seega kui juhtud Kingswin kasiino lehekülge välismaal olles esmakordselt vaatama, siis võib sulle jääda mulje, et neil ei ole ühtegi slotimängu. See aga ei vasta kindlasti tõele, tegelikult on nende valikus üle tuhande mänguautomaadi. 

Kingswin mobiilne kasiino

Kuigi Kingswinil ei ole eraldi mobiilirakendust, on suurem osa videoslottidest ja muudest mängudest mängitavad nende mobiilse kasiino kaudu ilma vajaduseta lisarakenduste järele.

Kingswin klienditugi

Kuninglik Kingswin kasiino pakub teoreetiliselt sulle eestikeelset ja ka venekeelset kasutajatuge, aga reaalsuses on pigem võimalik nendega suhelda vaid inglise keeles, mis küll on pisut veider, arvestades, et tegemist on Eestis registreeritud kasiinoga. Küll aga on kasiino meeskond sind alati valmis oma reaalajas toimiva vestlusakna kaudu aitama. Enamasti saad oma küsimustele vastuse juba minutite jooksul.

Kui klienditugi pole parasjagu kättesaadav, olgu siis põhjuseks öine kellaaeg või midagi muud, siis on sul võimalus saata oma küsimus e-kirjaga ja sulle vastatakse esimesel võimalusel.

Kingswin tervitusboonus – kuni €555 pluss kuni 155 tasuta spinni

Kingswin kasiino

Tervitusboonuse saamiseks peab tegema vähemalt 20 euro (või 15 mBTC) suuruse sissemakse ja boonuse läbimängimise tingimustes on kirjas, et maksimaalseks ühekordseks panuseks võib olla 2.5 eurot. Läbimängimise kohustus Kingswini tasuta spinnidega võidetud raha välja võtmiseks on üsna suur – 40x, boonusraha tuleb läbi mängida 45x. Lisaks tuleb tasuta spinnide saamiseks sissemakse summa 24 tunni jooksul vähemalt ühe korra läbi mängida. Täpsemaid reegleid soovitame lugeda Kingswin kasiino lehelt.


Kingswin € 555 boonus ja 155 tasuta spinnid.

|


Kingswini tervitusboonuse astmed:

 1. sissemakse - Kingswini boonus 100% kuni €100 või 15 mBTC + 55 tasuta spinni
 2. sissemakse - Kingswini boonus 50% kuni €50 või 7.6 mBTC
 3. sissemakse - Kingswini boonus 25% kuni €250 või 37,8 mBTC
 4. sissemakse - Kingswini boonus 200% kuni €55 või 8,3 mBTC
 5. sissemakse - Kingswini boonus 100% kuni €100 või 15 mBTC + 100 tasuta spinni

Boonuse ja tasuta spinnid saad kätte väga lihtsalt:

 • Külasta Kingswini online kasiinot SIIN
 • Loo enda andmetega kasutajakonto
 • Tee vähemalt 20€ suurune sissemakse
 • Saa viies osas sissemakse boonust

Kingswini plussid ja miinused

Kingswini tervitusboonus on üsna suur, mis on kindlasti positiivne. Samuti on videoslottide valik väga suur ja pigem erinev teiste netikasiinode omadest. Küll aga soovitame meeles pidada nende boonuste suurt läbimängimise kohustust, mis võib aeg-ajalt üsna keeruline olla. Samuti on täpsematest läbimängimise reeglitest mõnikord keeruline aru saada ja tuleb korralikult süveneda nende pikkadesse tekstidesse. Samas on Kingswinil üsna omapärane VIP programm erinevate tasemetega, ja püsivatele mängijate jaoks on see kindlasti väga teretulnud. Samuti sisse- ja väljamaksete võimalus krüptovaluutas on Eesti kasiinode hulgas üsna eriline.

Kingswin kasiino nõrga küljena võiks välja tuua ka nende konto kinnitamise protsessi. Näiteks võib ette tulla olukord, kus sa liitud nende kasiinoga, teed esimese sissemakse, ja üritades siis mängima hakata, näidatakse sulle teadet, et enne mängimist pead sa esmalt saatma neile enda ID kaardi koopia ja screenshoti tehtud maksest. Me ei oska öelda, kas selline asi toimub iga kord või siis toimub selline asi vaid mõnikord ja just Skrilli kaudu esimese sissemakse tegemisel. Nii või naa, kui nad soovivad, et sa ennast tuvastaksid dokumendiga juba enna mängimise algust, siis oleks mõistlik, kui nad enne sul isegi sissemakset teha ei laseks. Ja pärast sissemakset, isegi kui otsustad et sa ei taha neile oma dokumendist pilti saata, ja tahad raha koheselt uuesti välja võtta, siis ka see ei ole võimalik - esmalt pead sa nüüd ka selleks neile pildi oma dokumendist saatma ja võib-olla veel midagi. 

Kingswin kasiinoga saad liituda siin.

Proovi siit põnevaid NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI