Pakkumine on lõppenud

Saa täna 50 tasuta spinni

Tee täna KingsWini kasiinosse sissemakse ja sind ootavad tasuta spinnid. Priide spinnide hulk sõltub sellest, millises summas deposiidi teed. Keerutused kantakse sinu kontole paari tunni jooksul.Kuidas saada tasuta keerutusi?

See on lihtne - logi oma KingsWini kontole, tee sissemakse ja sinu kontole jõuavad paari tunni jooksul priid spinnid. Tasuta keerutusi saad vastavalt sissemakse suurusele:

  • Tee sissemakse summas 10-20€, saad 10 tasuta spinni
  • Tee sissemakse summas 21-50€, saad 20 tasuta spinni
  • Tee sissemakse summas rohkem kui 50€ saad 50 tasuta spinni

Sul ei ole veel KingsWini kontot?

Juhul, kui tegemist on sinu esimese deposiidiga KingsWinis, siis koos tasuta keerutustega saad juurde ka kuni 200 euro väärtuses boonust ja eksklusiivselt 30 priid spinni mängudes Gold Factory ja Tomb Raider 2.

TEE SISSEMAKSE SIIT

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...