KingsWini lisandus üle 50 uue mängu

KingsWini kasiinos on nüüdsest saadaval enam kui 50 Playn' GO mängu. Tegu on Rootsi päritolu mängutootjaga, kelle portfooliosse ei kuulu küll meeletusuur arv slotikaid, ent tegemist on igati väärika, kvaliteetse ja tuvalise ettevõttega.Nagu enamik teisi Rootsi päritolu mängutootjaid, nii püüab ka Play'n GO veebikasiinondusele omaltpoolt läbi innovaatiliste ideede lisaväärtust pakkuda. Sooviga püüda operaatorite ja mängurite tähelepanu, on vaja suurtest tegijatest nagu Net Entertainment ja Microgaming eristuda. Play'n Go teab seda ja pakub sellepärast head valikut mänguautomaate, ka progresiivseid, lauamänge, kraapekaarte,videopokkerit jne. Kõik mängud töötavad nii arvutist brauseriga kui ma mobiilist või tahvelarvutist.

KingsWini valikust leiad näiteks populaarsed slotikad Gemix, Fortune Teller, Pearls of India jne.

KingsWini tervitusboonus

Kasiino tervitab oma uusi liikmeid kuni €200 boonusega. Eestikasiino.com mängijatele on Kingswinis lisaks eksklusiivne tasuta keerutuste pakkumine – tavapärase 20 asemel on sind oma esimese sissemakse järel ootamas 30 priid spinni.

LIITU KINGSWINIGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...