Kolm nippi, kuidas ruletti mängida

Ruletti peetakse kasiinomängude klassikaks - selle lihtsus ja elegantsus on võlunud paljusid. Maria Casino annab oma uues blogipostituses kolm nippi, kuidas seda Prantsuse matemaatiku, füüsiku ja filosoofi Blaise Pascal'i mängu õigupoolest sedasi mängida, et suured võidud üllataks ka sind ennast.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Nipid suurelt võitmiseks:

  • Mängi välisjoonel
    Üksikutele numbritele panustamine võib küll omada suurt võidukoefitsienti 35:1, kuid võiduvõimalused on vaid 37:1. Seega pole üksikutele numbritele suurte summade panustamine parim variant. Kui aga mängida välisringis - panustada punasele, mustale, paarisarvudele, paaritutele ning arvudele 1-18 ja 19-36 on võiduvõimalused peaaegu 50/50.
  • Suurenda oma üksikute numbrite võiduvõimalusi
    Kui soovid siiski mängida kindlatele numbritele, ära unusta, et saad panustada ka rohkemale kui ühele numbrile korraga. Mängida saab ka kahte numbrit, mis üksteise kõrval. Võidukoefitsient pole küll nii suur, kui üksikule numbrile mängides, kuid siiski suurem kui välisjoonel mängides.
  • Pane protsent oma võitudest kõrvale
    Sa võid küll võita neli keerutust järjest, kuid kui sa kõik oma võidud mängu tagasi paned ning tulevad valed numbrid, kaotad sa lõpuks rohkem. Pane igast võidust natukene kõrvale ja ära seda rohkem panusta. Nii jäävad võidud sinule.

Pane uued nipid ruletimängus proovile. Kui sul ei ole veel Marias kasutajat, siis ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Nimelt duubeldab kasiino sinu esimese kuni 100-euro suuruse sissemakse ning annab 50 tasuta keerutust NetEnti mängus Starburst.

PROOVI RULETTI MARIAS


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...