Pakkumine on lõppenud

Olybeti kolmapäva promo

10€ CASHBACK igal kolmapäeval

Olybet annab slottidel keerutajatele igal kolmapäeval 10€ tasuta raha. Selleks on vaja vaid päeval jooksul 200€ eest slottidel mängida ja kui see summa on läbi mängitud, lisatakse tasuta 10€ sinu kontole automaatselt.


€ 1 100 boonus.

Kuidas Olybeti kolmapäevase kampaaniaga liituda?

Kampaaniaga liitumiseks on vajalik Olybeti konto olemasolek, mille saad soovi korral luua siin. Seejärel on sul vaja minna Olybeti kampaaniate lehele, vajutada 10€ CASHBACK kampaania lingile, ja seal omakorda vajutada „Registreeru siin” viitele. Seejärel pole sul vaja teha muud kui lihtsalt mängida oma lemmik mänguautomaatidel vähemalt 200€ eest.

See kampaania on aktiivne ainult kolmapäeviti, aga selle eest on sul võimalik sellest kampaaniast uuesti osa võtta igal nädalal.

Arvesse lähevad panustamise nõuete täitmisel ainult slotimängud – spordiennustused, live kasiino, lauamängud või pokker arvesse ei lähe.

Liitu Olybetiga


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...