Pakkumine on lõppenudKolmapäeviti! Võida 50 tasuta keerutust

Maria kasiino viimase nädala väikse panusega suured võidud on teada. Võidu tõid on see Mega Joker, The Dark Knight ja Deuces Wild Video Poker mängud. Jäta kommentaar, milline videoslot on sinu lemmik ja jaga pakkumist ka sõpradele. Nii on sul võimalus võita 50 tasuta keerutust oma NetEnti lemmikslotil mängimiseks. Eestikasiino annab koostöös Maria kasiinoga igal kolmapäeval ühele õnnelikule võimaluse ilma ise panuseid tegemata suurelt võita.Kuidas osa võtta?

  • Mine Eestikasiino Facebooki lehele
  • Jäta kommentaar, milline võidu toonud mängust sulle meeldib
  • Jaga postitust ka sõpradele
  • Osaled automaatselt 50 tasuta keerutuse loosis

Pealegi, kui sa ei ole veel Mariakas, siis tea, et kasiinoga liitudes ootab sind 100% tervitusboonus ja samuti 50 tasuta keerutust Starburst videoslotis.

Millised olid eelmise nädala võidud?

Eelmisel nädalal said need kolm õnnelikku Mariakat väikese panusega suure võidu. Parima võidu tõi kõigest ühe-eurone keerutus Mega Joker slotil. Õnnelik võitja pistis taskusse koguni 9426-eurot.

1 € panus mängus Mega Joker tõi 9426-eurose võidu kasutajale tassenol
5,40 € panus mängus The Dark Knight tõi 6723 -eurose võidu kasutajale vesku67
6 € panus mängus Deuces Wild Video Poker tõi 6700-eurose võidu kasutajale mchicco

Anna teada, millise mänguga paneksid sina oma õnne proovile. Jäta meile vastav kommentaar, jaga postitust oma sõpradele ja nii osaledki automaatselt eksklusiivses Eestikasiino loosimises, kus auhinnaks on 50 tasuta keerutust sinu valitud NetEnti mänguautomaadil.

Reeglid

  • Tasuta spinnid kehtivad 7 päeva alates nende aktiveerimisest.
  • Võitja saab valida, millisel Maria Kasiino NetEnti mänguautomaadil oma 50 tasuta spinni ära kasutada.
  • Tasuta spinnid aktiveeruvad automaatselt sisse logimisel ja automaadi avamisel nii arvutis kui ka mobiilis aadressil m.mariacasino.
  • Tasuta spinnidest saadud võidud muutuvad boonusrahaks, mida tuleb enne väljavõtmist 30 päeva jooksul 30 korda läbi mängida.
  • Boonusraha saab kasutada ainult NetEnt mänguautomaatidel.
  • Maria jätab endale õiguse muuta või tühistada antud pakkumine igal ajal.

Võitja selgub homme, 5. märtsil Eesti aja järgi kell 18:00.

Hakka siin Mariakaks


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...